Jak přeladit programy na satelitu

Od: Datum: 22.01.13 23:42 odpovědí: 7 změna: 06.02.13 01:03

Zdravím zmámej má satelit Ferguson ariva 200 combo přes skylink a chce po mě abych mu poradil jak to přeladit

jelož prý nova cinema končí a místo ní tam má prima zoom která má vysílat od února .

Návod k tomu nemá proto že to za něco vyměnil. Nějaký manual jsem stáhnul v češtině ale obrázky jsou v angličtině tak jestli by mě někdo nevysvětlil postup jak na to děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jirbar*
Datum: 23.01.13 00:05

Nic nemusí ladit. Nechte se překvapit PRIMA tam bude. Myslím že tam je již teď, respektive statický obraz.

Od: reno*
Datum: 23.01.13 00:20

Na tenhle návod už jsem se díval ale právě obrázky v angličtině a nejde to ani zvětšit *ee*

je to starší člověk a já mu mám přes skype na vzdálenost 150km pomáhat ladit satelit :D tak že

bych uvítal spíš návod menu / ... ./ a dál netuším *ee*

Od: jirbar*
Datum: 23.01.13 00:36

Co je nejasného na tom pokud měl naladěnu Novu Cinema na 12070 že se nic neladí. Otázka je, zda má naladěnu Novu Cinama na nynějších 11973

doplněno 23.01.13 00:42:

Zmáčkne MENU šipkami vlevo vpravo vyhledá "Instalation" potvrdí, šipkami sjede dolů na "Seznam transpordérů" potvrdí, šikami dolů nahoru vyhledá 11973 potvrdí, pak ještě 2x potvrdí. Exiem vyskáče z Menu a měl by být naladěno na konci seznamu. No pois je na jinou Arivu, ale asi to bud obdobné

doplněno 23.01.13 00:43:

Ikdyž, když je to Combo bude se muset nejdřív vybrat co vlastně ladí,

doplněno 23.01.13 08:52:

Zda pozemní či satelitní tuner

Ohodnoceno: 2x

Od: olaf71*
Datum: 23.01.13 06:53

zoom tam bude automaticky místo nova cinema na její původní frekvenci a nova cinema určitě taky. stačí vlézt do seznamu programů (tlačítko OK jako skoro u všech tunerů),najít ho a event.přemístit na pozici podle libosti

Ohodnoceno: 2x

Od: reno*
Datum: 24.01.13 19:42

Tak super povedlo se podle návodu jirbara přeladit *palec* dík

Datum: 06.02.13 01:03

rad bych odpověděl svou otazkou :) ktera je skoro stejna jako uvedl tazatel.tato otazka není tak stara tak doufam v odpověd ktera vyreší moje trápení...mam satelit ferguson ariva 200hd.starou(nevymenenou)kartu skylink. cca 3 mesice to je co mi prestali fungovat programy pro mne zasadni,nova,nova cinema,všechny primy atd..funguje sada čt programu ale žadny v hd. jelikož se o tuto problematiku už nějaký čas moc nezajimam tak sem se obratil na vas radci moji. prosim poradte jak problem řešit? byl sem v obchodě se satelitní technikou ale prodavač mě odbyl tim že přístroj je již stary a už nedrží standard s družicemi. a že si budu muset koupit nový přístroj+kartu...měl pravdu?přístroj sem se snažil přeladit ale bezvysledně. prosím poradte.je řešení zakoupení nové karty? pokud je přístroj co sem zakoupil cca 2roky low and tak v tom případě pujdu asi do set top boxu protože nebudu podporovat tu bandu nenažranců co slibovaly že karta je napořad...děkuji za rady.snad nebudu muset zakladat další téma...venca

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.