Jak přeladit programy na satelitu

Od: Datum: 22.01.13 23:42 odpovědí: 7 změna: 06.02.13 01:03

Zdravím zmámej má satelit Ferguson ariva 200 combo přes skylink a chce po mě abych mu poradil jak to přeladit

jelož prý nova cinema končí a místo ní tam má prima zoom která má vysílat od února .

Návod k tomu nemá proto že to za něco vyměnil. Nějaký manual jsem stáhnul v češtině ale obrázky jsou v angličtině tak jestli by mě někdo nevysvětlil postup jak na to děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jirbar*
Datum: 23.01.13 00:05

Nic nemusí ladit. Nechte se překvapit PRIMA tam bude. Myslím že tam je již teď, respektive statický obraz.

Ohodnoceno: 0x

Od: reno*
Datum: 23.01.13 00:20

Na tenhle návod už jsem se díval ale právě obrázky v angličtině a nejde to ani zvětšit *ee*

je to starší člověk a já mu mám přes skype na vzdálenost 150km pomáhat ladit satelit :D tak že

bych uvítal spíš návod menu / ... ./ a dál netuším *ee*

Od: jirbar*
Datum: 23.01.13 00:36

Co je nejasného na tom pokud měl naladěnu Novu Cinema na 12070 že se nic neladí. Otázka je, zda má naladěnu Novu Cinama na nynějších 11973

doplněno 23.01.13 00:42:

Zmáčkne MENU šipkami vlevo vpravo vyhledá "Instalation" potvrdí, šipkami sjede dolů na "Seznam transpordérů" potvrdí, šikami dolů nahoru vyhledá 11973 potvrdí, pak ještě 2x potvrdí. Exiem vyskáče z Menu a měl by být naladěno na konci seznamu. No pois je na jinou Arivu, ale asi to bud obdobné

doplněno 23.01.13 00:43:

Ikdyž, když je to Combo bude se muset nejdřív vybrat co vlastně ladí,

doplněno 23.01.13 08:52:

Zda pozemní či satelitní tuner

Ohodnoceno: 2x

Od: olaf71*
Datum: 23.01.13 06:53

zoom tam bude automaticky místo nova cinema na její původní frekvenci a nova cinema určitě taky. stačí vlézt do seznamu programů (tlačítko OK jako skoro u všech tunerů),najít ho a event.přemístit na pozici podle libosti

Ohodnoceno: 2x

Od: reno*
Datum: 24.01.13 19:42

Tak super povedlo se podle návodu jirbara přeladit *palec* dík

Datum: 06.02.13 01:03

rad bych odpověděl svou otazkou :) ktera je skoro stejna jako uvedl tazatel.tato otazka není tak stara tak doufam v odpověd ktera vyreší moje trápení...mam satelit ferguson ariva 200hd.starou(nevymenenou)kartu skylink. cca 3 mesice to je co mi prestali fungovat programy pro mne zasadni,nova,nova cinema,všechny primy atd..funguje sada čt programu ale žadny v hd. jelikož se o tuto problematiku už nějaký čas moc nezajimam tak sem se obratil na vas radci moji. prosim poradte jak problem řešit? byl sem v obchodě se satelitní technikou ale prodavač mě odbyl tim že přístroj je již stary a už nedrží standard s družicemi. a že si budu muset koupit nový přístroj+kartu...měl pravdu?přístroj sem se snažil přeladit ale bezvysledně. prosím poradte.je řešení zakoupení nové karty? pokud je přístroj co sem zakoupil cca 2roky low and tak v tom případě pujdu asi do set top boxu protože nebudu podporovat tu bandu nenažranců co slibovaly že karta je napořad...děkuji za rady.snad nebudu muset zakladat další téma...venca

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.