Outlook - chyba 8004210B

Od: ® odpovědí: 6 změna:
avatar stanavaf

Ahoj všem,

chtěla jsem Vás poprosit o pomoc při odstranění chyby 8004210B

Co se děje: ještě asi před 2 dny Outlook fungoval v pořádku, ale teď se při odeslání zprávy zpráva dostane do složky "pošta k odeslání" a opětovně se odesílá, dokud se nebjeví chybová hláška. Problém je v tom, že zpráva se bezprostředně odešle, ale adresát ji potom má ve svých přijatých zprávách asi 300x, já nikoliv, mně to indikuje pořád "pošta k odeslání". S outlookem jsem nic nedělala, nijak ho neupravovala, je jednoduše bez mých zásahů. Napadlo mě obrátit se na poskytovaltele, ale musím nejdřív vyločit vlastní přičinění.

díky za rady

St.

6 odpovědí na otázku

 

 


0x

Chyba 0x8004210B: Podpora Microsoft: "Úkol – odesílání ohlásil chybu (0x8004210B): Časový limit operace vypršel při čekání na odezvu z odesílajícího serveru
Úkol – odesílání ohlásil chybu (0x8004210B): Časový limit operace vypršel při čekání na odezvu z odesílajícího serveru
(SMTP).
"

U koho mas to emailove konto, na ktere se pripojujes?

Zatracene, vlozilo se mi to tam 2x :( *zed* *cert*

 


0x
Jak verze Outlook to je? (Menu → Napoveda → O programu)

Verze 2007

POP3 seznam ; SMTP Nelife

Microsoft radi kontaktovat poskytovatele SMTP serveru a jestli neni chyba (podle me je chyba u nej!), pak smazat a pak zase vytvorit Ucet v Outlooku, ktery pouziva ten SMTP, na ktery se nejde spravne pripojit.

Evidentne se na server SMTP jde pripojit, ale komunikace nefunguje spravne, protoze OUtlook nevi, ze ten SMTP uz zpravu prijal a odeslal dale a proto ji Outlook predava k odeslani znova a ve vysledku dojde mnohokrat (je videt, ze Outlook to zkusil 300x a presto nedostal od SMTP serveru potvrzeni o prijeti zpravy :( )

Nevim, kdo je Nelife. Zkusim se po tom podivat.

Zkus se podivat, jak mas nastavene parametry toho uctu, hlavne pro Odesilanou postu (SMTP, Odchozi postovni server, ... nebo jak se to v tom Outlooku v te dane verzi jmenuje). Jestli mas Overovane pripojeni, Sifrovane pripojeni (SSL), spravne porty, ve verzi 2007 jde pry i zvolit volby "Auto" (viz odpoved od Diane). Zavolej si na podporu Nelife, jake parametry spojeni doporucuji a jestli s tim nahodou neco nedelali.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]