Problém se signálem internetu

Od: odpovědí: 1 změna:

Dobrý den, potřebuju poradit. Už delší dobu máme doma wifi a nedávno nám nějak začal jít pomaji internet, tak táta zavolal nějakému opraváři jestli se na to přijede podívat. Celou tu "krabičku na střeše i router " restartoval a že už by to mělo fungovat. Když jsem přijela domů tak jsem zjistila, že skoro nedosahuje do pokoje signál (router máme ve 2. patře, já mám notebook v 1. patře). Před tím než přijel ten opravář, signál jsem měla plný (tedy 5 čárek) a teď mám kolem 2-3 čárek. Zkoušela jsem různé testy rychlosti na internetu a mám strašnou stabilitu internetu. Jde to nečím zvětšit? Abych měla internet rychlejší? (omlouvám se za použité výrazy, ale moc tomu nechápu a jsem holka!) děkuju moc za odpověď.

1 odpověď na otázku

 

 


0x
avatar ladinpraha

Pokud máš internet, tak existuje nějaká smlouva s poskytovatelem nebo zřizovatelem. Chce to si smlouvu pořádně prostudovat a pak ho přimět k tomu, aby podmínky smlouvy dodržel. Pokud za něco platím, tak to musím dostat.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]