Ripování DVD

Od: Datum: 17.01.13 21:21 odpovědí: 10 změna: 18.01.13 22:46

Dobrý večer, poradíte někdo program na ripování dvd jako DVDFab? Aby byl stejně rychlý a zdarma? A hlavně u DVDFab se dělá nahoře na videu takový nápis a to se mi moc nelíbí. Děkuji..

doplněno 17.01.13 21:24:

ještě by tam bylo také na výběr v jakém jazyce to chci uložit, pokud jsou na dvd k dispozici...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 18.01.13 01:14

Dobrý den, mohu doporučit program DVD Shrink. Je to freeware a velmi populární, s možností výběru i zvukové stopy. Načítání DVD je trochu delší, ale výsledek za to stojí. Do výsledného souboru by neměl nic vkládat a je schopen načíst prakticky každé DVD. Zdravím!

doplněno 18.01.13 01:24:

Program není složitý na obsluhu (je v angličtině), ale dá se k němu najít i čeština.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.01.13 15:38

a jak dlouho myslite ze to tak trva? je to v radu hodin?

Datum: 18.01.13 15:59

Dobrý den, tak hodiny určitě ne. Záleží na výkonu PC a také je dobré nespouštět jiné programy při tom ripování, aby to nebylo zpomaleno. Je dobré věnovat pozornost nastavení toho programu a vyzkoušet (je lepší doplnit tu češtinu). Více najdete např. na Slunecnice.cz, ale i jinde (Google).

Zdravím!

Datum: 18.01.13 16:10

no já jsem právě myslela jak dlouho, protože v tom dvdfab to trvá asi 30-35 minut ocž mi vyhovuje a kdyby to mělo být nějak výrazně delší asi bych se na to vykašlala, ale i tak děkuji moc za radu, zkusím to v tom DVD Schrinku. :)

doplněno 18.01.13 17:11:

tak sjem to zkusila ale rozdeluje soubory na několik jednogigabitových a spojovat se mi to nechce..no .. :

Datum: 18.01.13 16:18

Dobrý den, já jsem tu rychlost nechtěl specifikovat, protože to právě záleží i na stavu toho PC.

Ale, řekl bych, že by to mělo být časově asi stejné, jako Váš současný program. Na Slunecnice.cz si ho stáhlo 1 581 014 lidí, tak špatný nebude. Zdravím!

Datum: 18.01.13 17:50

Dobrý den, záleží na tom, jakého chcete vlastně dosáhnout výsledku. Možná pleteme dohromady dva různé pojmy - ripovaní a konverzi. DVD Shrink naripuje originál zase do formátu DVD. Ve Format Factory můžete potom konvertovat (převést a spojit) třeba do formátu AVI, jako jeden soubor. Zdravím!

Datum: 18.01.13 18:09

No chtěla bych mít jeden film, který se z dvd přenese na oevný disk, aby z toho byl jeden soubor nejlépe ve formátu MPEG.. možná že jsem to špatně napsala, ale prostě chci film z dvd zazálohovat na pevný disk takhle bych to řekla..:)

Datum: 18.01.13 22:46

Dobrý den, pokud nejdříve naripujete DVD na HDD, tak je ta výhoda, že podle nastavení DVD Shrink můžete odstranit vše nepotřebné (bonus, upoutávky, titulky, ang. zvuk. stopu) a zůstane jen film v češtině. Ten lze přehrát v PC z HDD a zkontrolovat. Pokud je vše OK, tak v druhém programu máte možnost zkonvertovat do jednoho souboru MPEG. Pokud by se to dělalo obojí najednou, bude to trvat dlouho a pak možná zjistíte, že ten výsledek není dobrý. Jinak, ono dostat film do PC je časově náročnější, než se zdá. Zdravím!

Datum: 18.01.13 09:47

To já bych doporučil spíše Format Factory. Dle mne nema siroko daleko konkurenci ...

Freeware, cesky, intuitivni, ... neznam nikoho, kdo by program nepochopil nebo mu s jeho pomoci neslo neco udelat.

Format Factory : http://www.stahuj.centrum.cz/…evody_formatu/format-factory/

Zde mate i videonavod, jak ripovat:

Datum: 18.01.13 15:39

format factory mam ale cekala bych na to asi pekne dlouho mam to vzdycky zapnute i pul hodiny a naskoci treba 2%

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.