Jaký zvolit HDD

Od: odpovědí: 5 změna:

Dobrý den,chci pořizovat manželovi HDD,vyčetla jsem si podle recenzí,že je dobrý Western Digital My Book 3.0 1TB, 3,5", 7200rpm, USB2.0, WDBAAK0010HCH-EESN nebo Western Digital My Book 2.0 1TB, 3,5", 7200rpm, USB2.0, WDBAAK0010HCH-EESN.Nevím jestli mi tam půjde 3.0,máme základní desku MSI p55 GD80.Můžete mi prosím poradit?Chci určitě 1TB.Děkuji za odpovědi

5 odpovědí na otázku

0x

Bavíme se o externím HDD?Můžete na tu desku připojit i s 3.0,jen to nebude tak rychlé.A Western jsou dobré disky.Takže se nespletete.

Externí HDD mám na mysli.Co bude teda lepší 3.0 nebo 2.0?Děkuji

Ta deska má USB 2.0.Já bych vzal..Western Digital My Book 3.0 1TB, 3,5", 7200rpm, USB2.0, WDBAAK0010HCH-EESN ..

Je to na Vás...:)

Dobře,tak dám na Vás a myslím že neprohloupím.Díky za radu.

0x

Pokud nemáte peněz nazbyt, tak HDD teď NEKUPUJTE. Jsou i 2x dražší než před měsícem kvůli problémům u výrobce (záplavy).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]