Jak v notebooku sputit BIOS?

Od: odpovědí: 4 změna:

CHtěl sem zkusit linux ubuntu z live cd,ale na to musim mit spravne nastaveny bootovani v BIOSu na netu sem hledal navody jak ho spustit,ale nic mi nefungovalo,mam ntb hp g62 s windows 7 home premium sp1,poradi pls jak na to?

4 odpovědi na otázku

0x

Stiskem klávesy F1 po zapnutí počítače. Mnohem jistější je po zapnutí počítače pravidelně klávesu mačkat, dokud stránka BIOSu neneběhne.

Připadá mi to jako nesmysl,když je něco live-tak proč by to mělo bootovat?Zkrátka se to jenom pustí ne?

0x

U mě je vstup do biosu přes delete, quick boot přes F12 myslím. U vedlejšího eee to jsou snad F2 a F8.

No a u toho vašeho to je prý F10 ve chvíli, kdy je zobrazeno logo hp.

doplněno 17.11.11 12:02:

Jo aha, ona ta otázka je možná o něčem jiném :) No v tom biosu si najedete někam k boot devices a jako primární nastavíte dvdrom, disk až jako druhý.

0x

Ani tohle nepomůže? pruvodce-linuxem.cz/...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]