Nevím jaký externí HDD pro DVD přehrávač

Od: odpovědí: 5 změna:

Mam otázku jde externí HDD připojit do DVD přehrávače a poté do televize. Ptám se proto, že nemám s tímto žádné zkušenostII. Chci se zeptat jestli by šlo na něm koukat na filmy. Chci si totiž jeden koupit nahrát na něj hodně filmů a shlédnout je na TV, ale TV nemá USB přípojku tak jestli by to šlo třeba přes DVD přehrávač.

5 odpovědí na otázku

 

 


0x

DVD přehravač asi nezvládne přehrávání a napájení toho externího HDD najednou.

 


0x
avatar miramira

DVD přehrávač musí mít USB vstup, dále externí disk je pro tyto účely buď 2.5" ku který nevyžaduje externí zdroj, nebo 3.5"ku s vlastním zdrojem napájení. Já mám 2,5 Samsunga a je bez zdroje a vše v pohodě. Akorát pro přehrávače se často stává, že je potřeba disky naformátovat na FAT 32, to znam., že jsou běžně formátované na NTFS formát, ale ten přehrávač neumí číst/nepodporuje. Nejlepší Vám pomůže nějaký IT kamarád... není to zvlášť těžké.

 


0x
avatar jura2

Skvělý přehrávač je Blue ray. Utáhne napájení každý exter. disk zformátovyný Fat32 i NTFS. Umí prakticky všechny fomáty videa a zvuku. Maji připojení na net přes Lan i Wi-fi. Cena kolem 2000 Kč.

doplněno 16.11.11 21:05:

omlouvám se za překlepy*hi*

JURA2- Blue-ray není přehrávač. To je druh media jako je CD, DVD...

K přehrávači bych doporučil nějaký 2,5 disk, protože není potřeba vypínat ho zvlášť. Nejraději mám ty od western digital. Kapacita a přesný typ je celkem jedno. A ano většinou musí být naformátovaný na fat32

Maverick

Doufám, že to bylo jasné, že myslím přehrávač Blue-ray např. alza.cz/... . Svůj DVD přehrávač jsem vyreklamoval - vrácení peněz a koupil přehrávač Blue-ray. A jsem velmi spokojený:)

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]