Zvyšení návštěvnosti stránek - Websurf.cz

Od: Datum: 14.02.13 10:13 odpovědí: 12 změna: 16.02.13 10:49

Dobrý den,

neporadil by mi někdo jak mohu zvýšit návštěvnost svých stránek?

Jde mi jen o to číslo, aby byla návštěvnost pravidelně třeba mezi 100-300lidí denně.

Nevíte někdo jak na to aby to bylo bezplatně?

Díky za pomoc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ladaadal*
Datum: 14.02.13 10:21

Používám taky websurf. Přihlásíš se, zadáš si adresu svoji stránky a zadáš automatický převod kreditů. Pak klikneš na surfování a vybereš autosurfování - pokud nechceš odklikávat každou stránku ručně. Musíš pak nechat otevřený prohlížeš s tím listem, na kterém se ti každých 10-15 sekund mění stránka. Na dalším listě už si můžeš dělat co chceš. Za každou stránku dostaneš kredit a ten se ti automaticky převede na zaplacení toho, že ti to takhle automaticky jede s tvojí stránkou. Občas se ti může stát, že tu svoji tam uvidíš. Jen si pak kontroluj, jak dlouho to máš otevřený. Já na to jednou zapoměl a měl jsem tam najednou 1800 návštěv za 1 den.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mirekvonik
Datum: 14.02.13 14:11

Děkuji, právě se v tom hrahu a bádám

Jde tam naštěstí jak vidím nastavit Denní limit spotřeby kreditů na den.

Jinak se chci zeptat, když jste tam měl třeba opravdu 1800lidí / denně jako návštěvnost tak ti lidé tam opravdu byli nebo jen tak na oko? Nebo se jen podívali a zavřeli? Nebo jen tak jak to píšete že měli otevřený prohlížet a každých 10-15 sec se ta reklama přepnula?

Od: ladaadal*
Datum: 14.02.13 14:48

Mají otevřené autosurfování. Jde o to, že se načítají návštěvy a ve vyhledávačích tě to pak strká do předu. Když někomu vyjede 1000 odkazů na jeho dotaz, tak koukne na první dvě stránky. Ti odolnější ještě na třetí, zbytek má smůlu. To jsou statistiky, nikoli můj výmysl. A když máš toplist hlídání nebo něco takovýho, tak tě to postrčí blíž. Tím ti tam pak začnou chodit lidi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.13 15:05

Ach jo...*zed**haha*

.

Tak za prvé - VYHLEDÁVAČŮM je návštěvnost jednak jedno a druhak jí ani neznají. Kvalitu tvé stránky posuzují zcela jinak.

.

Za druhé - pokud už nějaké systémy vyhodnocují návštěvnost (třeba pokud bys tam měl reklamy přes Google AdSense) tak jí samozřejmě vyhodnocují komplexně. Nejenom počet "lidí", ale i odkud na tvou stránku přišli, kolik stránek si prohlédli a jak dlouhý čas tam strávili. A pokud zjistí že tvoje "návštěvnost" je uměle vytvořená přes nějaký autosurf tak tě prostě zablokují. Takové systémy potřebují aby se reklama zobrazovala reálným lidem, nikoliv automatům.

.

Tím co děláš svému webu nijak nepomáháš, naopak si tak sám poškozuješ statistiky protože ztrácíš přehled kam a proč k tobě lidi chodí. No ale když ti to dělá dobře...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 14.02.13 14:23

A k čemu je taková UMĚLÁ návštěvnost dobrá? *hej*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 14.02.13 10:45
avatar

Nejlepší cesta k vysoké návštěvnosti je zajímavý a často obměňovaný obsah.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.02.13 13:30

Proboha, websurfy jsou nesmyslné zlo. Otevření stránky přes Websurf ti nepřinese vůbec nic.

.

Jestli tam máš reklamu tak tihle lidé ti na ní nekliknou, jestli to je fórum tak tihle lidé ti tam nenapíšou, jestli to je eshop tak tihle lidé ti tam nenakoupí. Ale zato si možná zapamatují že jim tvoje stránky vyskočily sami aniž by o to stáli a příště až jim je vyhledávač třeba nabídne na jako výsledek na jejich hledání se jim vyhnou.

.

Napiš adresu stránek, třeba ti poradíme jak reálně zvýšit návštěvnost.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 14.02.13 14:14

Mít zajímavý produkt, služby o které se lidi porvou, oni si to najdou sami. Jinak snad klikne jednou ze zvědavosti a už tam nepůjde.
Na web mi chodí až 30 000 lidu za měsíc (nejde o prodej služby), ale o zájem, info o něčem...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mirekvonik
Datum: 14.02.13 22:06

Dobře díky za rady,

chtěl bych se tedy zeptat k čemu je umělá návštěvnost dobrá?

K něčemu to musí přeci být?

Datum: 15.02.13 01:46
avatar

Je dobrá provozovatelům Websurfu k jejich zisku.

Všem ostatním pomůže pouze kvalitní obsah.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mirekvonik
Datum: 16.02.13 10:46

To moc nechápu, jak může být výhodná provozovatelům? Čím více lidí bude chodit na websurf tím více budé mít werbsurf návštěv? Z toho plyne co? Že na websurf budou chtít dávat firmy reklamy?

Vysvětlil by mi to někdo prosím?

Od: ladaadal*
Datum: 16.02.13 10:49

Výhodné je to pro ně, protože tam je fůra placených služeb a firmy jim platěj za reklamu. Mají pak větší zobrazovatelnost a nějaké výhody. Pro normálního smrtelníka k ničemu.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.