Ztracené heslo Wifi

Od: Datum: 23.10.11 08:01 odpovědí: 7 změna: 05.02.15 12:32

Dobrý den, mám dotaz, ztratil jsem heslo od Wifi, na počítači mi jde normálně NET ale včera jsem si koupil notebook a nejde mi Net poradili byste mi? Net mám od UPC ale nevím jaké jsem dával heslo :(. Díky za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 23.10.11 08:26

Pokud myslíte heslo do Wifi jako klíč k připojení na internet, tak se přihlašte do modemu/routeru pomocí internetového prohlížeče. Nevím, ale co máte za přístroj,tak nevím, jaká čísla se zadají do adresního řádku internetového prohlížeče.
Npaište, co máte za ten přístroj /taková ta krabička/

Pokud myslíte heslo přihlášení se do přístroje, tak zkuste admin, heslo admin nebo podobné, případně držte 10 sekund tlačítko RESET na routeru/modemu. Pak to nastavte znovu. Případně zavolejte do UPC a oni Vám tam pošlou nějakého technika.

Ohodnoceno: 0x

Od: juldab*
Datum: 23.10.11 09:35

Heslo do wifi zjistíš nirsoftem http://www.nirsoft.net/utils/wireless_key.html spust na tom počitači co funguje a on ti hesla ukáže

Ohodnoceno: 1x

Od: bena*
Datum: 23.10.11 10:31

Co když má ale WPA2 zabezpečení. To zatím bohudík prolomeno nebylo.

Od: juldab*
Datum: 23.10.11 10:50

Pro WPA2 niroft ukáže nikoliv hesla ale hashe který jsou místo hesla použitelný ( zkrátka zadaj se misto hesla a funguje to) akorá nikdo nezjistí původní heslo kdyby měl stejný třeba do banky.

Od: ahasver4*
Datum: 23.10.11 10:01

Mám W7 a v té,když kliknu na ikonu připojení a dám otevřít síťová připojení,spravovat bezdrátové sítě,pak klik na síť a vlastnosti,objeví se mi šifrování a mohu zobrazit i heslo.

Od: jaroslavbohata
Datum: 05.02.15 12:30

Nový počitač hp pro - zapomenuté heslo na otevření počitače. Jak mám počitač otevřít.

Od: jaroslavbohata
Datum: 05.02.15 12:32

Nový počitač hp pro - zapomenuté heslo na otevření počitače. Jak mám počitač otevřít.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.