Modrá smrt - Win Vista - po spuštění

Od: Datum: 05.01.13 12:35 odpovědí: 4 změna: 05.01.13 17:17

Dobrý den,

mám problém s restarováním počítače po zapnutí. Mám WinVista a v místě nabíhání Win Vista se to zastaví a objeví se modrá obrazovka smrti a restartuje se to a furt takle dokola.Nemohu se dostat do systému ani do nouzovýho režimu,jak to mám odstranit?*plac*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.01.13 12:54

Přeinstalovat celý Windows, jinak to nejde,

Ohodnoceno: 0x

Od: mowla*
Datum: 05.01.13 13:03

Proč se nemůžeš dostat do nouzového režimu?

1. Ale OK - takže si na jiném počítači stáhni nějaké LiveCD (např. distribuci Linuxu - http://www.linux.cz/ ), vypal a nech nabootovat z CD - to půjde?

2. Tak k tomu ještě antivir (např. http://www.avast.com/cs-cz/linux-home-edition ) a proskenuj počítač...

Pokud nepůjde ani 1., je pravděpodobně, závada na HW (začal bych vyčištěním počítače a kontrolou větráčků), pak RAM, grafika...

Pokud 2. najde nějaké ´breberky´, ozvi se poté jaké - uvidíme...

Varianta B - můžeš rovnou celý systém reinstalovat, ale pokud je závada na HW, reinstalace neprojde...

doplněno 05.01.13 13:04:

Hoummy - jestli tam má nějaká data, zkusil bych je nejdříve ´vytáhnout´... ;)

doplněno 05.01.13 15:37:

Uuuuuuffff - Bluen - tak jsem si to třikrát přečetl a nevidím hlavy-paty... Můžeš to zkusit popsat trošku smysluplněji?

- kdy nastává DSoD - když se přihlásíš a systém se zase odhlásí?

- proč nejde spusiti Avast v nouzovém režimu?

- co a kam a proč jsi překopíroval po instalaci čistého Win?

doplněno 05.01.13 17:48:

Takže - protože Win padá do BSoD, reinstaluješ ho na čistou instalaci... A pak tuto čistou instalaci ´přejedeš´ tou, která padala do BSoD... A pak je špatně, že po najetí opět Win padá do BSoD...

Omlouvám se - ale v tomto opravdu neporadím... Leda - dones mašinu do servisu, tam snad technik pochopí, o co jde...

Ohodnoceno: 0x

Od: bluen
Datum: 05.01.13 15:20

Jdemi hlavně oto,abych ten system měl v tom stavu co byl předtím než se ukázala modrá obrazovka smrti.Udělal jsem reinstalaci a mám nový system,ale k prdu!V ubuntu jsem překopíroval soubory ze složky Windows.Old(dokumenty,User,Program Files,...) do C
jenom né složku Windows.-Timhle postupem jsem to už dělal před rokem asi 3X a všechno bylo v pořádku a měl jsem system jako dřive,ale to jsem měl před rokem jíný problém něco s pevným diskem -ne modrou smrt-,ale vyšlotohlavně že jsem měl ten system jako předtím a taky že sem vněm mohl pokračovat.-(Po reinstalaci)Problém je že teď zapnu počítač a načte se to do přihlašovací obrazovky zadam heslo potvrdím a píšeto príhlašují a po chvílce nato odhlašují tak jsem to restartoval a dal jsem Nouzový režim se síti tam sem se přihlásíl v pohodě tak že jsem v nouzovém režimu,chtěl jsem spustit Antivirovy program Avast jenže nešel spustit,-poraďte mi Prosím jakym antivirovým programem to mám projet a jak na to normalní příhlašování-(třeba tam chybí ta složka Windows,ale když to překopírují tak se nedostanu do toho systému ani do Nouzovího režimu,protože to je stou modrou smrti jedině že by se muselo udělat(odstranit)něco stou modrou obrazovkou ) -nebo nějak obějít přihlašovací obrazovku,abych sem se dostal do původního systému.
Od: bluen
Datum: 05.01.13 17:17

- Poreinstalaci BSoD nastává když překopíruju ze složky Windows.old složku windows na C - vyměním nový za starý (to dělám v ubuntu)
-k tomu přihlášení to je poreinstalaci systému když překopíruju ze složky Windows.old složky na C (jsou to ty kde jsou data,profil uživatele,dokumenty,nainstalované programy->Program files,Plocha)
- Avast nejde spustit kvuli tomu že není nainstalovaný v nouzovým režimu ale v normalnim systému a vyhazujeto hlášku viz obrázek
- poreinstalaci syst. se na pevném disku vitvoří složka Windows.old vektere jsou ty složky(data)jak jsem napsal vdruhém bodě
no a jak už sem psál jdemi hlavně oto,abych ten system měl v tom stavu co byl předtím než se ukázala BSoD
Ale to furt neřeší ty dva problémy co mám! -1. odstranit BSoD ze složky Windows
nebo 2.nějak obějít přihlašovací obrazovku,abych sem se dostal do původního systému

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.