Problém s aktualizacemi

Od: Datum: 05.01.13 10:13 odpovědí: 5 změna: 05.01.13 15:20

Zdravím,mám týden doma Lenovo Z580 a opakovaně na něm nejsou nainstalovat aktualizace už od začátku, takže se mi každý den snaží aktualizovat znovu a znovu. Aktualizace zde kódově vypisovat asi nemá smysl, neboť jich je přesně 50. Jedná se o všechny aktualizace systému windows 7 pro systémy s procesorem x64, aktualizace zabezpečení systému windows, aktualizace pro rozhraní Microsoft .NET Framework 4, aktualizace zabezpečení produktu Security Update for Microsoft Visual C++ 2008 Service Pack 1, a ještě nějaké další.
Něco jsem se snažila opravit pomocí Fix it, ale nulový výsledek. Máte někdo nějakou radu, co s tím? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: olinlitomericko
Datum: 05.01.13 11:17

Tohle znám-asi před měsícem jsem přeinstalovával system (akorát že Win XP Home) se stejným problémem... Vložil jsem Bootovací CD s Win , smazal harddisk a přes disketovou jednotku jako "butovací " (nastavuje se v BIOSu) spustil instalaci, potom přišli na řadu CD od "PC desky " + následně od "grafické karty" . Potom na Net a aktualizace...a ono nic. Snad tři dny ponocování, páč stránku přeložily jinam a tam to neupdatovalo "samo" i když jsem nastavil autoupdate... Čtvrtý den jsem otevřel okno START ve spodní liště obrazovky - otevřel "Všechny programy" a u mě je to třetí řádek zhora "WINDOWS UPDATE" a ejhle- naskakovali aktualizace...Nevím jak u Win 7 , ale WINDOWS UPDATE tam budou taky. Jo a ještě existuje "UPDATE WINDOWS MICROSOFT "... Nejsem IT pracovník (ajťák) takže mě to trvalo trochu dýl*smich*...

Ohodnoceno: 0x

Od: brunclik*
Datum: 05.01.13 12:53

Snaží se aktualizovat znovu a znovu. Co to přesně znamená? Jenom upozorňuje na aktualizace; stáhne aktualizace, ale nenainstaluje je nebo stáhne, nainstaluje, ale pořád hlásí, že tam nejsou? Není třeba jen špatně nastavený Windows Update?

(StartOvládací panelySystém a zabezpečeníWindows Update?

Od: arylen*
Datum: 05.01.13 14:04

Ve windows update se vrtám už od převčírem.. aktualizace se stáhnou, počítač se snaží je nainstalovat a při takovým tom procentuálním načítání na přihlašovací obrazovce to obyčejně vymrzne tak v 15 procentech a ukáže se: chyba, a pak po startu systému když jdu do historie aktualizací, tak je u nich napsáno: neúspěšné a počítač mi je naplánuje znova. Když kliknu na Odstraňování problémů s instalací aktualizací, tak mi to radí použít Fix It, ale ten už jsem použila a nic. Taky to tam psalo nějaké chybové kódy aktualizací a cosi o tom, že někde v systému může chybět nějaká část nebo že za to může moct i antivirový program který zmrazil soubory potřebné k instalaci aktualizace.
Pokoušela jsem se taky nainstalovat všecko ručně, jedna jediná samotná zaškrtnutá se povedla, ale pak ty další zaškrtnuté po dvaceti už ne, tak nevím jestli by instalace každé zvlášť po jednom pomohla, ale nemám nervy jedenapadesátkrát restartovat počítač

Od: arylen*
Datum: 05.01.13 14:29

Našla jsem kód té chyby, většinou 80071A90 a pákrát 643

Od: kreator
Datum: 05.01.13 15:20

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.