Televize do notebooku

Od: Datum: 05.01.13 07:08 odpovědí: 7 změna: 05.01.13 18:24

Dobrý den chtěl bych sledovat televizi v notbuku. Jaké zařízení je ktomu třeba? Je více druhu v jakých cenách? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: drejdl*
Datum: 05.01.13 07:22

Je k tomu potřeba externí DVB-T tuner, který vypadá jako větší flash-disk, zapojí se do USB, k tomu se připojí anténa , nainstaluje se program a jede to.

Je jich spousta, příklad:

http://www.alza.cz/multimedia…zpusob-pripojeni/18843516.htm

Ohodnoceno: 0x

Od: jirbar*
Datum: 05.01.13 16:16

Taky se mně doma válí USB tuner AF9035 (z druhé ruky), ale ovladače pro XP sehnat toť marná snaha.

Od: luke237
Datum: 05.01.13 08:01
Presne tak. Potrebujes DVB-T kartu, v pripade notebooku asi na USB - DVB-T karty na USB (Alza).

Datum: 05.01.13 11:15

Potřebuješ TV kartu. Pokud chceš kvalitu, tak jedině AverMedia. Já, protože nemám rád nic, co z NB trčí ven, tak používám a doporučuji tuhle. Ale použít můžeš samozřejmě i nějakou USB.

doplněno 05.01.13 18:44:

Předpokládám, že většina NB je slotem Express Card vybavena. Ale jak koukám na ten tvůj, tak ne. Já mám Acer Extensa a ten ho má.

Datum: 05.01.13 18:24

Ladine jen se zeptam ta tv karta vleze do každeho notasu protože ja taky použivam usb tuner a kdyby mi šla do toho notasu nacpat tak to by byla parada mam acer aspire 5738z dik za odpověd

Datum: 05.01.13 14:35

Je nějaká šance, že to poběží i bez antény nebo je nutné nějakou připojit?

Jde mi o používání např. v autě a pak přenos domů, jestli je v obou případech nutné nějak "čarovat" s anténou. Díky.

doplněno 05.01.13 22:11:

jenyk

Asi tak jako se dostane např. do USB modemu "bez antény" *jasne*

Datum: 05.01.13 14:45

A bez antény se tam ten televizní signál dostane jak?

Ono kolikrát stačí malá prutová anténka která bývá součástí balení

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.