Tracker.cztorrent.net-funguje vám?

Od: Datum: 07.01.14 09:37 odpovědí: 15 změna: 25.02.16 23:10

Zdravím,funguje vám někomu tracker.cztorrent.net?Já už se tam asi 3 dny nemůžu dostat,stále se mi ukazuje že se nelze připojit k serveru.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.01.14 09:58
Čelili nějakému útoku, dočasně jsou mimo provoz. Píšou o tom na fb stránce.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.01.14 10:27

Aha,tak o tom jsem se nedoslechla ani nedočetla..tak mockrát díky.

Datum: 22.08.15 07:56
Tentokrát na Facebooku nic.
https://www.facebook.com/CzTorrent.net
Ohodnoceno: 0x

Od: plgal
Datum: 22.08.15 14:54

Dík za reakci Claymane.Už dva dny pátrám,kde mám problém.

Od: foox
Datum: 22.08.15 15:01

Pira**bay to jistí.

Od: hanesz
Datum: 23.08.15 13:22

Nechci malovat čerta na zeď, jak se říká, ale myslím si, že teď je to definitivní konec. Dříve, když nefungoval, ale zkusili jste tracker "vygůglit", tak vám go google našel. Teď ho hledám už delší dobu přes různé vyhledávače a nic. A samozřejmě odkaz vedoucí přímo na stránku je nefunkční.

Datum: 23.08.15 13:26

Cztracker sice obsahoval tunu kvalitních torrentů, ale taky tam bylo až moc arogantních správců co si snad mysleli že jsou něco víc než lidé.Torrenty jsou i jinde tak o nic v podstatě nejde.

Datum: 23.08.15 13:33

Jasně, že je to všeude možně. Co pužíváš kromě cztorrentu? Já využíval občas pouze cz torrent a o jiných serverech už nemám moc přehled. Můžeš něco doporučit? A nevíš jestli to někdy půjde?

Datum: 23.08.15 13:37

Radit asi nemohu, bylo by to proti pravidlům. Původně byla zpráva že odešel HW a že do soboty bude náprava. Poté se psalo že šlo o napadení. *nevi*

Datum: 23.08.15 13:41

Na to jsem zapoměl, ale možná by si mi mohl pomoci. Chci si koupit 2 hry, ale vždy než něco koupím tak si to stáhnu odzkouším jestli mě to baví a pak teprv objednám. Torrent jsem chtěl využít abych našel 2 hry- nejnovějšího Caesara (vím, že vyšla 4 ale je něco novějšího?) a pak něco z dob Napoleonských válek (je jich hodně ale našel jsem jen cca 5 let staré hry Cossacks, je i novější?)

Kdyžtak děkuju :)

Datum: 25.02.16 17:25

Zdravím . Taky se už delší čas marně pokouším na CZT přihlásit , ale marně . Teď několik dní po sobě naběhne, ale píše mi , špatné heslo . Tak jsme zadal obnovu hesla , ale stále stejná písnička . Špatné heslo . Jak Vám?

Od: kellne
Datum: 25.02.16 21:39

Nevím jak ostatním, ale mě to jde v pohodě :)

Od: matl
Datum: 25.08.15 03:30

Dobry den mě dělá to samé. Co s tím ! Pořád je jen chyba spojení !

Datum: 25.02.16 22:41

Už se nad tím ani nepozastavuju, pořád jim to někdo schazuje.. takže kat.cr je jistější.

Datum: 25.02.16 23:10

Měl jsem podobný problém , ale už to fičí na 100 %.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.