Web camera

Od: Datum: 04.01.13 19:09 odpovědí: 4 změna: 05.01.13 20:20

Dobrý večer,

Nemohu spustit Web cameru Genius-i -look 110(2 roky stará nepoužívaná) naistalované CD mám,usb přípojky fungují-camera svítí.

Fakt už nevím ,kde hledat chybu*bum*.Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.13 19:24

Pokud máte nainstalované CD s ovladači, kamera by měla být PCčkem rozpoznána ... viz správce zařízení (Start -> spustit -> napsat "devmgmt.msc" a spustit enterem.) Zde by mela byt videt tusim pod "zarizeni pro zobrazeni" nebo tak neco...

Pokud videt neni, nebo je nekde otaznik ci vykricnik, je se zarizenim nejspis problem a postupujte podle pokynu ...

Pokud videt je a je v poradku, tak potom neni duvod aby kamera nefungovala. S kamerou byl dodan nejspise i nejaky software na "hrani" si s kamerou, delani fotek, nataceni videa atd. Takze hledejte v Programech nejaky program, ktery by nazvem odpovidal ...

Genius, Web camera, atd ... pokud bude fungovat i v programu, pak musi fungovat v kazdem software, ktery kameru muze vyuzivat a jde jen o nastaveni v one aplikaci.

PS: nepisete nic o operacnim systemu, takze budu predpokladat, ze problem vznikl na windows a to na 7kách. Tam bych videl problem v tom, ze na CD dodane s kamerou jsou ovladace pro windows XP. Proto zkuste navstivit stranky vyrobce a stahnout si nejnovejsi ovladace pro konkretni operacni system ...

Ohodnoceno: 2x

Od: romulka
Datum: 04.01.13 20:31

Mohu se zeptat? Mám stejný problém s web camerou, tak jsme zkusila návod dle vás přes ten start... tak jsme našla tohle Ovladače tohoto zařízení nejsou nainstalovány. (Kód 28)
Chcete-li znovu nainstalovat ovladače tohoto zařízení, klepněte na tlačítko Přeinstalovat ovladač.

Neudělá to s pc nic? když to přeinstaluji já sama, nebo mám raději sehnat nějakého odborníka? Děkuji vám za radu

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.01.13 20:20
Napiste nazev a typ kamery. Najdeme pro vas spravny ovladac a poradime vam pote, jak dale postupovat. Nebo mate-li instalacni cd,nainstalujte ovladace z nej. Odbornik netreba, s pc se nic nestane, kdyz preinstalujete pouze onu kameru.
Ohodnoceno: 0x

Od: bart1*
Datum: 05.01.13 17:39

Velmi moc Vám děkuji-chybu jsem našel ve správci zařízení-ještě mně to trochu potrápilo(znovu jsem to instaloval,kořenový rozbočovačUSB nebyl úplně v pořádku),ale díky Vaší první radě jsem věděl kde hledat chybu.

Moc Vám děkuji.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.