Co mohu odstranit z PC

Od: Datum: 07.01.14 00:28 odpovědí: 11 změna: 10.01.14 22:30

poradite mi někdo? co mohu smazat z pc abych to nepotřebovala a mohla mit rychlejši pc, moc se mi to vše seka ale nedělalo mi to děkuji jitka sokolov

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.01.14 00:34

Radši nic nemažte a stáhněte si:

http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard

Vše nepotřebné smaže za Vás.

Ohodnoceno: 2x

Od: vis*
Datum: 07.01.14 09:03

Souhlas, jen doplním - zafajfkovat i "Vyčistit volné místo". Sice to pojede tři hodiny, ale výsledek stojí za to.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.01.14 00:37

Pokud nejste větší znalec PC,doporučoval bych nějaký free program na čištění PC: Advanced system Care, Ccleaner ... Stáhnete na Slunečnici

Prohledejte i historii poradny,jistě je zde spousty přízpěvků na toto téma ;)

Možná doplntě,jaké máte na PC Windows (XP,Vista,7,8)

doplněno 07.01.14 00:42:

ACS používám dlouhou dobu jak na svém NTB tak PC a NTB rodiny a nikdy žádný problém nebyl :-D

Datum: 07.01.14 00:39

Jenom si prosím nestahujte hlavně ten Advanced system Care, aby jste si nemusela nechat přeinstalovat počítač.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.01.14 12:10

jinak je fajn cas od cau udelat defragemntaci , davat slozkam logicke nazvy a ukladat podle toho do nich soubory a nestahovat kazdou blbost ktera neni nijak potreba :)) jinak pokud mas zaplich vys programu a mas problem se spomalenim pc tak to muzebyt taky jeden z duvodu ;)

Od: robokop*
Datum: 07.01.14 15:08

Zkusil bych REVO UNINSTALLER http://www.stahuj.centrum.cz/…troje/uklid/revo-uninstaller/ a sekci ČIŠTENÍ je ÚPLNÉ VYSYPÁNÍ KOŠE jedná se o to že pokud se vyhazuje do koše tak po vysypání koše jsou soubory pořád v počítači. Jedná se o vyčištění pevného disku s tím že všechna data by byla zachována a smazáno by bylo jenom nepotřebné soubory. Sekání PC pomáhá výše zmíněné, ale nemusí to být tím. Zkusil bych Advancend system care, odviroval bych PC (eset online scanner, malwarebytes anti-malware) a zaktualizoval bych ovladače (driver booster

Od: kiki*
Datum: 10.01.14 18:59

i já doplatil na advanced system care, když jsem si jej na 1rok koupil, tak jsem několikráte musel přeinstalovávat a obnovovat počítač do dřívěvějšího stavu, nebot mě čistil počítač až moc a vymazával i to co já nechtěl. Nakonec jsem jej celý odinstaloval po púl roce užívání. dnes využívám již třetím rokem avg pc tuneup 2014 , což je podle mě a mích skušeností jedinečný prográm na pravidelnou ůdržbu a čistění počítače, který je opravdu spolehlivý a řídí se ne jen podle časového rozvrhu, který si v programu nastavíte, ale má i prográmek na okamžité vyčištění systému pod názvem avg ůdržba 1kliknutím a v mžiku vám najede okno ve kterém přesně vydíte co všechno se čstí a v jakém počtu a všechno po lopatě a srozumitelně. na jdete ho na stahuj. Cz a koupíte asi za 1000kč na sw. Cz. I když si ho můžete na 1 měsíc vyskoušet ta k je dobré si ho potom koupit. K tomuto programu je ještě přidružen program s názvem all history cleaner, který se nainstaluje sám automaticky, jako součást celého programu, jeho okno však vyskakuje při každem opětovném otevření počítače.

Od: kiki*
Datum: 10.01.14 19:13

i já doplatil na advanced system care, když jsem si jej na 1rok koupil, tak jsem několikráte musel přeinstalovávat a obnovovat počítač do dřívěvějšího stavu, nebot mě čistil počítač až moc a vymazával i to co já nechtěl. Nakonec jsem jej celý odinstaloval po púl roce užívání. Dnes využívám již třetím rokem avg pc tuneup 2014 , což je podle mě a mích skušeností jedinečný prográm na pravidelnou ůdržbu a čistění počítače, který je opravdu spolehlivý a řídí se ne jen podle časového rozvrhu, který si v programu nastavíte, ale má i prográmek na okamžité vyčištění systému pod názvem avg ůdržba 1kliknutím a v mžiku vám najede okno ve kterém přesně vydíte co všechno se čstí a v jakém počtu a všechno po lopatě a srozumitelně. Na jdete ho na stahuj. Cz a koupíte asi za 1000kč na sw. Cz. I když si ho můžete na 1 měsíc vyskoušet ta k je dobré si ho potom koupit. K tomuto programu je ještě přidružen program s názvem all history cleaner, který se nainstaluje sám automaticky, jako součást celého programu, jeho okno však vyskakuje při každem opětovném otevření počítače.

Od: buss®
Datum: 10.01.14 19:21

Vše mimo operační systém..., sama musíte vědět, jaké programy jsou potřebné a co je k ničemu, postahované nesmysly.

Datum: 10.01.14 21:30

Zdravím.

Už jsem to někde v odpovědích psal. Mě se celkem osvědčil BleachBit. Měl by být pro Linux i Windows. Je i v češtině a hodně intuitivní. Výhoda je, že si můžu každou operaci zkusit nanečisto, ukáže mě kolik vyčistí a varuje před nebezpečnými kroky. Ještě včera se mě taky sekal počítač a zjistil jsem, že mám ucpaný chladič na CPU prachem. Přehříval se a jel na plný výkon. Po vyčistění chladiče se nic neseká a počítač je aspoň 3 x rychlejší. Ale to asi nebude váš případ, jsem trochu bordelář.

Datum: 10.01.14 22:30

A mně zase advance funguje. Ale musí to být hodně stará verze. Nové jsou děs

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.