Jak otočit video?

Od: Datum: 15.08.11 19:50 odpovědí: 7 změna: 14.10.15 18:53

Dobrý den,natočila jsem videa telefone,vložila je do počítače a mám problém.Telefon jsem nedržela na výšku,ale na šířku.Pokud takto fotím,fotku jednoduše otočím o 90stupnů a uložím,ale video mi zůstává "položené na bok".Otevírám je v media playeru.Nevíte jak to upravit?Popřípadě v jiném přehrávači.Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.08.11 19:52
Ohodnoceno: 0x

Od: zuzka313
Datum: 15.08.11 20:02

Děkuji. Program jsem stáhla,video otočila a ze srdce se zasmála...zvuk je v pohodě ale video běží strašně rychle...nevíte kde se stala chyba?

Datum: 15.08.11 22:16

oblíbený konvertor videa Format Factory otáčení má v nastavení např. vše do MPG - Parametry výstupu - Pokročilé a tam si nastavite otočení vlevo, vpravo, zrcadlení. Ke stažení zde http://www.formatoz.com/download.html a je česky

doplněno 16.08.11 16:03:

Zuzko teď jsem to ověřoval a OK. Konvertoval a točil film z mobilu 3GP do Mpeg. Opravdu jsi v Pokročilé rozklepla řádek Otočení a nastavila jak?

Ohodnoceno: 2x

Od: zuzka313
Datum: 16.08.11 13:03

Nastavila jsem otočení ale nic se nestalo,videa se zkonvertovala do jiného formátu ale neotočila...:( Poté jsem to opakovala,vše proběhlo stejně,a opět se nic neotočilo...

Datum: 16.08.11 13:36

Zvlastni. Format Factory je skutecne oblibenym a "silnym" programem pro praci s multimedialnimi soubory.

Co je to za format videa? 3GP? AVI? MP4?

Jestli je video moc velike (konverze trva dlouho) natocte si kratsi zaber a zkousejte nejdrive pokusy s nim.

Konvertovat napriklad do jinych formatu.

Datum: 13.02.14 07:37

ono je lepší pro méně zkušené používat právě ty nejjednodušší programy než se ztratit v nastavení složitých a může se stát, že originální nastavení není zrovna pro nějaký úkon optimální. Zkusil bych tohle: http://www.instaluj.cz/free-video-flip-and-rotate tváří se velmi prostě :)

Od: knifeman
Datum: 14.10.15 18:53

problémový :/ ... AVG ho čistilo a navíc nefunguje :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.