Jak vytisknout pdf

Od: Datum: 29.07.11 21:13 odpovědí: 23 změna: 30.07.11 22:51

Nemohu vytisknout formát pdf. Je potřeba instalovat nějaký program? děkuji za rady

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.07.11 21:15

Tak zadarmo používám Bullzip pdf printer. (tak nějak). Jen pozor při instalaci, nacpe se všude jako výchozí tiskárna. Jinak je dobrý, já jsem spokojená.

Datum: 30.07.11 10:58

No moment, to snad není program na tisk pdf, ale na tisk "do" pdf (virtuální tiskárna), ne? Je opravdu šikovný, ale na něco jiného, neř chce tazatel.

Od: buss®
Datum: 29.07.11 21:31

Tož já tisknu Soubor/tisk a bez problémů...

Datum: 29.07.11 21:35

i já.

Od: juldab*
Datum: 29.07.11 21:42

A co třeba ctrl+P

Datum: 29.07.11 21:42

Bobíku, k tisku souboru *.pdf potřebuješ:

1.) tiskárnu

2.) papír

3.) program - nejobvyklejší je Acrobat Reader, mě ale víc vyhovuje např Fox it

Pokud tohle vše máš, otevřeš soubor, v záložce Soubor (File) najdeš Tisk (Print) , nadefinuješ vlastnosti tisku a dáš OK.

Celkem prosté, ne?

PS velmi mi tento dotaz připadá adekvátní dotazu k čemu jsou u auta dveře...

Ohodnoceno: 2x

Od: klusik*
Datum: 30.07.11 01:39

Dobré přirovnání s těmi dveřmi; ) ;)

Datum: 30.07.11 01:40

Pokud chcete tisknout z PDF, je to stejné jako kdekoliv jinde. Pokud chcete tisknout do PDF, já mám v nabídce "tisk" "tisknout do souboru" a tam PS nebo PDF, tak vyberu PDF, napíšu soubor a funguje to.

Od: bobik*
Datum: 30.07.11 06:41

Já jsem ten dotaz asi špatně formulovala, mně to co je ve formátu pdf ani nejde otevřít. tak se omlouvám.

Datum: 30.07.11 08:14

Bobik, stáhněte a nainstalujte Acrobat Reader. To je program pro čtení (i tisk) pdf souborů.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.07.11 08:24

Michalko, ale to není zadarmo. *nevi*

Datum: 30.07.11 08:29

http://www.slunecnice.cz/sw/acrobat-reader/

Mařenko, píšou freeware, takže by to zadarmo mělo být... Je to sice osmička, takže ne to nejnovější, ale pro potřeby tazatelky myslím dostačující...

Datum: 30.07.11 08:35

Takže se mýlím, pokud si myslím, že. PDF v tom otevře a pak vytiskne. Ale pokud mám někde třeba mapu, nebo obchodní rejtřík, tak ho podle mého nevytisknu DO PDF. *nevi* Nebo ne? Začínám být z toho tatar. *smich*

Datum: 30.07.11 09:01

S Acrobat readerem ne. Ten je pouze na čtení. Pokud chceš pdf vytvořit tak na to jsou programy několikrát tady zmińované a nebo jiná verze acrobatu

Datum: 30.07.11 10:42

Mařenko, já to pochopila tak, že tazatelka má nějaký soubor v PDF a ten chce vytisknout. "Uložit" do PDF třeba text napsaný ve wordu to ale neumí. Umí to ale třeba Word 2007, ten ale zadarmo není. Jeden problém a je tolik variant odpovědí :-D

Datum: 30.07.11 10:57

*smich* to je co? *smich* Ale baví mě to, ne že ne. *frajer*

Datum: 30.07.11 10:59

Ale je.

Datum: 30.07.11 22:51

Vykašlete se na Acrobat Reader a podobné overkill nesmysly, akorát vám to zableší počítač

Na jednoduchá PDFka stačí bohatě Foxit Reader. ;)

Datum: 30.07.11 07:40

Já nechápu, proč do tazatele tak šijete. *sok* Já volbu tisku PDF taky nemám.

Od: juldab*
Datum: 30.07.11 09:28

Celekm jednoduchá volba

a/ moc tomu nerozumin a mám dobrej počítač -> adobe reader http://get.adobe.com/cz/reader/

b/ moc tomu nerozumim a mám šumku počítač -> poučím se a použiji alternativu třeba foxit http://cdn01.foxitsoftware.com/pub/foxit/reader/desktop/win/5.x/5.0/enu/FoxitReader502.0718_enu_Setup.exe

c/ rozumím tomu a mám jakejkoliv počítač -> neptám se tady a udělám co uznám za vhodný

Ohodnoceno: 3x

Datum: 30.07.11 09:48

*hej**palec*není co dodat.

Od: hop®
Datum: 30.07.11 10:11

Už vše bylo asi řečeno, ale shrnu:

Bobik: nainstalujte si program Adobe Acrobat Reader. To je prohlížeč souborů .pdf a má v sobě i volby pro tisk. Je to free program, a je ke stažení zdarma, třeba na výše zmíněné Slunečnici.

Program Bullzip je software, který umí udělat .pdf soubor téměř z čehokoli. Je též zdarma na Slunečnici. Při instalaci vytvoří svoji virtuální tiskárnu. Pak můžeme tiskem na tuto tiskárnu z jakéhokoli programu vytvořit soubor .pdf (nebo .bmp, .jpeg či jiný) a ten dále prohlížet, editovat či tisknout příslušným programem podle zvoleného formátu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.07.11 11:01

Vot i vsjo.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2015 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - online hry | ProTebe.cz - dopisy, básničky, sms | Změna času | PixWords nápověda slov