Uložení výsledku hry do databáze (do souboru)

Od: Datum: 14.01.13 16:08 odpovědí: 1 změna: 14.01.13 19:05

Pěkné odpoledne. Rád bych poprosil o radu.

Právě tvořím seminární práci z programování, ve které mám za úkol naprogramovat pikvorky v JS. To u bych měl. S čím si nevím rady je to, e po skončení hry má být s vyuitím PHP její výsledek uloen do souboru (i se jménem hráče), aby bylo moné zjistit, kolik vítězství či proher má na kontě daný hráč. Něco málo o práci se soubory jsme se učili, nicméně mi u vechno vypadlo. Navíc absolutně nemám představu o tom, do jaké části kódu to zakomponovat. Poradíte? :)

Předem moc díky!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.01.13 19:05
avatar

Nejvíce přímočarým řeením by asi bylo mít ve stránce skrytý formulář, do kterého by js dovyplnil výsledek hry a jména, pak by se odeslal tomu php skriptu (můe to být klidně v tée souboru, kdy to poznáte podle querystringu nebo podle obsahu formuláře nebo kdy vám ádný jiný formulář post metodou přijít nemůe) a ten by si ho zpracoval.

Opět nejjednoduím způsobem bude mít nějaký xml nebo i obyč txt, který ten php otevře pro zápis, (v případě txt) načte po řádcích, ne narazí na jméno hráče, za kterým bude mezera, počet výher, mezera, počet proher. Nebo něco na ten způsob. Při nenalezení pak append na konec souboru, uloit a přesměrovat odpověď sám na sebe, aby se stránka načetla znovu, čistá.

doplněno 14.01.13 19:06:

tém*

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.