NERO

Od: odpovědí: 10 změna:
zdravím a prosim o radu. Neumím z PC odinstalovat Nero7. Pří odebirani asi na80 procerntech mně to napíše-SHEL MANAGER DATABASE IS CORRPT OR MISING. Dik za pomoc.
10 odpovědí na otázku

0x

Hmm. Tak to je problém. Uninstaller nemůže najít všechny potřebné informace pro korektní odinstalování. Zde pomůže pouze ruční, pracná a zdlouhavá odinstalace.

Ale POZOR! S největší pravděpodobností nebude problém v Neru, ale ve Windows. Stejný problém budou zřejmě hlásit i ostatní odinstalovávané programy.

Vřele doporučuji vypálit všechny důleřitá data na CD a tím se připravit na blížící se kolaps systému ...

blížící se kolaps systému? není to šíření poplšné zprávy? :D

0x
Zkus ho znovu naistalovat a pak odinstalovat...případně odinstalovat programem jako total uninstaler atd

PŘÍ INSTALACI MNĚ TO HLASÍ ŽE MAM PRVNĚ ODINSTALOVAT STARE NERO ,ALE TO NEJDE. JINE PROG. ODINSTALOVAT JDOU,AKORAT JSEM ZJISTIL ŽE NEJDE DVD SCRINK.NEVIM JAK DAL.
Dobře a co ten total uninstaler, případně jiný podobný (your uninstaler atd), myslim si že by to mohl kousnout
Další možností by byla instalace (upgrade) programu NERO vyšší verze. Pokud ta proběhne v pořádku, mohl by se program i korektně odinstalovat. Zjisti si, co máš za verzi a podívej se po novější.

0x
bez clean utility Nero ze systému nedostaneš i když se snažíš jak chceš.
Program na odinstalaci Nera je ke stažení zde:
download.chip.eu/...
Věř že your uninstalerem to pryč dostaneš...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]