Omezené připojení k WIFI

Od: Datum: 30.12.12 18:00 odpovědí: 6 změna: 30.12.12 19:12

Dobrý den,

Stal se mi takový problém dostal sem k Vánocům nový notebook s WIN 8 a prvních pár dní mi šlo přes wifi normálně připojit jenže dnes jsem prostě se zkoušel připojit a něco se posralo pořád mi to píše Připojení omezeno avšak když se připojím přes kabel tak internet normálně funguje brouzdal jsem po internetu a lide tady psali něco o IPCONFIG i když zadám => centrum síových připojení=>změnit nastavení adaptéru=> kliknu na vlastnosti wifi tam odškrtnu Protokol IP Verze 6 a dám ver 4 a jí rozkliknu pomocí vlastností a zadám ručně IP adresu + masku a výchozí bránu, nastavím DNS tak stále připojení k wifi omezeno jsem si už bezradný vyzkoušel jsem snad vše jako odpojení zapojení ze sítě apod. btw udajé z ip jsem vychazep z těch čísel co mi vyhodil příkazový řádek IPCONFIG/ALL. Byl bych rád za každou užitečnou radu ohledně tohoto problému

Příkládám screen ohledne výpisu z IPCONFIG http://leteckaposta.cz/992171614

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.12.12 18:33

Obrázek mi nejde otevřít ani stáhnout.

Zkuste jej zmenšit a vložit přímo sem.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.12.12 18:38

Děláš něco špatně, stáhnout to jde normálně.
doplněno 30.12.12 18:40:
Jestlipak půjde vložit sem?
doplněno 30.12.12 18:47:
Ještě jeden pokus...
doplněno 30.12.12 18:48:

Tak jinak...

Od: mowla*
Datum: 30.12.12 18:51

Zkus obnovu systému...

Co´s dělal před tím ´posledním´ restartem, před kterým wifi ještě fungovalo normálně?

Případně spusť cmd a v něm příkazy ipconfig /release a ipconfig/renew

doplněno 30.12.12 19:11:

..."nechal jsem to sestru "spravit" a pak se komp vypl"... - tak tady bude zakopaná ona směčka hafanů... :-D

V XP je to - Start - Programy - Příslušenství - Systémové nástroje - Obnova systému, ve W8 to bude někde podobně - tím vrátíš systém do doby, kdy ještě fungoval (máš-li ovšem uložen ´bod návratu´)...

Od: majk39
Datum: 30.12.12 19:07

Vzpomněl jsem si, že den předem se mi stala taková hloupost že mi padala wifi a nechal jsem to sestru "spravit" a pak se komp vypl a druhý den to nešlo tak je možné, že tam něco přenastavila. Jde udělat něco jako ROLLBACK že byc vrátil věci do původního nastavení před tím než se sestra do toho pustila? " To je tak když něco přenecháte ženským" .D

Datum: 30.12.12 19:09

Obnovení systému?

doplněno 30.12.12 19:34:

Já jen že píšeš, že ti to předtím padalo... To obnovení by ti taky moc pmoct nemuselo...

Od: majk39
Datum: 30.12.12 19:12

Ano za účelem, že by se dali všechny změněné údaje zpět do původního stavu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.