Jdou přes FB (chat) posílat obrázky?

Od: Datum: 30.12.12 15:29 odpovědí: 6 změna: 30.03.13 10:19

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli jdou přes FB posílat obrázky. Vždycky, když vyrobím nějaký obrázek a chci ho poslat kamarádce, tak to musím poslat přes mail, protože na FB to dávat nechci a přes chat to poslat neumím, tak kdyby byl někdo tak hodný a pomohl mi...? ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.12.12 15:34

Když si otevřeš na fcb zprávy, tak pod okýnkem psaní zpráv máš odkaz na přidání souborů.

Ohodnoceno: 0x

Od: break*
Datum: 30.12.12 15:43

Já tam nic nemám. *plac*Jen ikonku pro smajlíky vedle políčka pro psaní zpráv.

Od: mikyviikii
Datum: 30.03.13 10:19

otevřete si chat a a najedte si na kámoše a nahoře v pravo máte zubaté kolečko tak na něho klikněte a hnet první ikona je přidat soubor ta na to klikněte.

Datum: 30.12.12 15:49

Rozklineš zprávy...klikneš na toho, komu budeš psát a posílat přílohu. Dole se ti objeví sponka příloh...a je to..

doplněno 30.12.12 15:52:

Rozlikni to na modré liště uprostřed...je to kousek napravo u tvojí fotky...jsou tam 3 zobrazovací ikonky..

Ohodnoceno: 2x

Od: break*
Datum: 30.12.12 16:01

Děkuju za pomoc. : )

Datum: 30.12.12 16:00

Najeď na profil toho komu chceš poslat obrázek a do adresního řádku přidej "messages" viz obrázek:

doplněno 30.12.12 16:00:

Tam budeš mí tlačítko na poslání přílohy.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.