YMNDK is compressed

Od: Datum: 29.12.12 16:42 odpovědí: 6 změna: 29.12.12 20:09

Zdravíčko,

Dneska ráno, když jsem zapla comp na mě vyskočila hláška YMNDK is compressed, Press Ctrl+Alt+Del to restart...Samozřejmě po uposlechnutí "povelu" se dostanu, opět na tu stejnou pozici.

Dále se dostanu do BIOSU a jinak jsem se nehla.F8 taktéž nelze.

Jedná se o Acer Aspire One AO751H-1948 (ZA3). Díku dík za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hm®
Datum: 29.12.12 17:16

Teda vůbec netuším, ale nezůstalo ve stroji něco, z čeho by se pokoušel přednostně nabootovat (flash, CD, ...)?

Ohodnoceno: 0x

Od: zuzinho*
Datum: 29.12.12 17:23

niet, vůbec nic tam není :(

Datum: 29.12.12 17:23

Jaký tam máte operační systém? Bude to něco, jako se řešilo v tomhle videu

Od: zuzinho*
Datum: 29.12.12 17:28

Windows 7 Ultimate..To videjko sice fajn, já bych neměla problém s tím přeformátovat to a nahodit windowsy znovu, ale jelikož do těch malých sráčů (s prominutím) není kam strčit CD/DVD a žádnou nabootovanou flash s windowsy v tuto chvíli nemám

Datum: 29.12.12 19:14

Pak asi nezbyde než si vytvořit bootovací USB disk. Ještě jsem to nedělal, ale návod je třeba zde http://goo.gl/lRNuL

Datum: 29.12.12 20:09

Nehrála jste si s komprimováním místa na disku, aby jste ušetřila místo? ... něco podobného jsem již viděl... :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.