Vlastní stream webkamery

Od: Datum: 03.05.11 14:58 odpovědí: 5 změna: 03.05.11 23:09

Dobrý den jak udělat vlastní stream přímo z pc pomocí veřejné IP adresy? Nonstop vysílání webkamery ne přes nějaký server.

Rychlost internetu je dostačující a nevadí, že to bude na IP adresu a ne na web adresu (název)

Poradíte prosím někdo? Nejlépe podrobně. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: juldab*
Datum: 03.05.11 16:42

Použij tzc IP kameru pomocí dodávaného softu ji našteluješ (heslo ,někdy port) potom každej kdo se připoji tn tvou veřejnou adresu:port zadá heslo uvidí webovou aplikaci dokonce ji může i ovládat.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.05.11 18:02

Právě, že bych potřeboval softvare na normální web kameru. Ale aby se všichni připojili přímo na mě. Něktreré jsem dnes zkoušel. Jeden byl super ale nešla změnit IP z interní na veřejnou takže zase nic.

Datum: 03.05.11 18:23

Vsadím boty, že to dokáže VLC Media Player. Teď to neověřím, protože mám webku kdesi zahrabanou, ale ověřil jsem, že streamovat video nebo hudbu takhle pro něj není problém. Zkusím juknout, jestli někde nebude nějaký hezký návod.

Datum: 03.05.11 20:17

Právě v něm vím, že to jde ale ještě se mi to nikdy nepodařilo vyzkoušel jsem různé IP i různé nastavení i nastavení o kterém vím že to jít nemůže ale nic.

Datum: 03.05.11 23:09

Uznávám, video mě taky do toho zamotalo. Není to nejjednodušší, to je fakt. *smich* Ono je potřeba nastavit ten video výstup tak, aby byl kompatibilní s tím, co vyleze z té webkamery. Jedno je jisté, jít by to tak mělo. *sok*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.