OpenOffice Writer - formátování

Od: Datum: 28.12.12 08:09 odpovědí: 1 změna: 28.12.12 09:40

Dobrý den, všechny zdravím.

Mám takový problém - dělám seminární práci a nějak nemohu překonat formátování jednotlivých stránek. Na titulní stranu jsem užila formát 1. stránka - zde je vše v pořádku. Poté mám obsah, chci si tedy nastavit formát rejstříku. Zde pak začínají ty potíže. Zbývající stránky chci mít nastavené pouze ve výchozím formátování, ale právě když označím nad nimi ten obsah jako formát rejstřík, rozhodí se mi celý dokument, jelikož i on získá formát rejstříku. A to já již nechci. Doufám, že mě někdo dokáže pochopit. *smich* Předem díky za radu, velmi ji potřebuji. Abyste pochopili proč toto vůbec dělám, je to hlavně kvůli záhlaví a zápatí, které je na první straně a rejstříku automaticky odstraněno. Navíc nechci aby mi číslování stránek začalo již na rejstříku.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.12 09:40

Rozdělte si práci na oddíly, každému oddílu pak můžete nastavit záhlaví i zápatí.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.