Problém s mikrofonem..

Od: odpovědí: 4 změna:

Zdravím.Když jsem všechno zapojil a zkontroloval a nastavil, nastal problém. Pokud mluvím na STEAMu, mikrofon chrčí, píská a je v něm slyšet ozvěna. Zkoušel jsem i test mikrofonu ve windows, ale nastal tentýž problém.

Když ale nahrávám zvuk, nic takového není slyšet. Zkoušel jsem ztlumit FRONT a WAVE, ale potom nebyl slyšet zvuk ve sluchátkách, avšak mikrofon jel normálně. Nevím si s tím rady. Vše je jak má být zapojené i nastavené ale mikrofón blbne.

Díky za odpověď.

4 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar jura2

V ovládání hlasitosti ( Windows) přejděte na ovládání záznamu a dejte fajku do ztlumit mikrofon. Mikrofon pro program bude aktivní, jen nepůjde jeho signál do vašich repro.

 


takže otevřít zvuk-záznám a rozkliknout mikrofon a jít do úrovně a tam zaškrtnout fajfku?

Steam neznám, ale jen dejte zatržítko v zvuk - záznam ztlumit mikrofon. Úroveň si věšinou nastavují programy samy - Skype, VOIP telefony atd.

 


právě i když toto ztlumim,tak se tam ukazuje,že tam něco hraje a když dám záznam zvuku a pak si ho pustím tak slyším samé šumění..:(

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]