AVAST free zpomaluje PC?

Od: Datum: 26.12.12 19:59 odpovědí: 7 změna: 31.12.12 20:12

Zdravím , mam na velkym PC Avasta free. V PC IntelCore2Duo ,E7500@2.93GHz , 2,00GB RAM takže žádná extramašina. Myslím že ho Avast dost zatěžuje,pomaleji se načítají stránky,rádio má občas pomlky , atd. atd. Jaký ne to máte názor?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 26.12.12 20:02

Spíše si pecko pročisti Ccleanerem a zkontroluj si, v jaké bitrate rádia stahuješ - Avast je ´v tom´ v tomto případě nevinně...

;)

doplněno 26.12.12 21:22:

To Fatalwir: Štíty lze i povypínat... ;)

doplněno 27.12.12 08:19:

To mně "řve" stejně - má vyplé automatické aktualizace... ;) :-D Takže je to fuk...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.12.12 20:05

Já čistim Ccleanerem,rádio pouštim z webu abrádia . Ten avast tam má spuštěno spoustu štítů tak jsem myslel jestli je to nutný.Předtím jsem měl eseta ale už mi skončila licence a ted nejsou many ,a na něm to frčelo líp.

Datum: 26.12.12 21:19

No jestli jsou v provozu všechny štíty co Avast má, tak je to možné. Doporučuju odinstalovat a znovu nainstalovat POUZE se síťovým štítem, webovým štítem a souborovým štítem. Jiné nejsou potřeba.

doplněno 27.12.12 03:29:

Ano štíty povypínat jdou. ALE! Avast pak řve, že není zaplej celej a že chce zapnout a mě osobně to sr...štvalo.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.12.12 00:48

Stáhněte si program defraggler a po spuštění CCleaneru defragmentujte všechny disky v PC a následně proveĎte restart. Pak uvidíte výsledek ;)

Ohodnoceno: 1x

Od: fribble*
Datum: 28.12.12 11:36

Spíš bych přemýšlel na změnou antivir - Avast s každou další verzí bobtná a tloustne. Já na obdobné mašině používám Comodo Internet Security Premium - free, česky, firewall i antivirus a za 2 roky ani sebemenší problém.

doplněno 28.12.12 11:47:

Ještě přidám http://www.filehippo.com/download_comodo/changelog/5708/ ,verze 4 už má s češtinou problém.

Od: dolphin*
Datum: 28.12.12 11:49

doporucuji Avira, podle výsledku dtestu vyhcytal nejvice viru, mam ji a funguje uplne v pohode

Datum: 31.12.12 20:12

Díky všem.

Degragler znám ale není zatím potřeba,mám nově přeinstalovaný systém a defragmentaci udělám tak 3 za rok a stačí to.

Aviru jsem již předloni zkoušel a pamatuju že mě tam neustále otravovali reklamy (asi daň za to že je free)

Zablokoval jsem v avastu na zkoušku ty nedůležité štíty a jede to o dost líp.

Díky všem a přeji mnoho úspěchů v roce 2013 a buďte zdrávi

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.