Nezobrazené obrázky

Od: Datum: 26.12.12 19:01 odpovědí: 10 změna: 28.12.12 01:24

Dobrý den, při zobrazení webových stránek se mi často nezobrazují některé obrázky. Místo toho jen bílá plocha s červeným křížkem... Možná mám něco blbě nastavené... Co s tím?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.12.12 19:38

není to nějaký echt starý prohlížeč? O jaký jde? Staré prohlížeče neuměly PNG a ten se docela hodně používá.

Ohodnoceno: 0x

Od: spivan*
Datum: 26.12.12 19:52

Mám explorer 8, novější už myslím do xp ani nainstalovat nelze. Obrázky se začaly ztrácet až tak poslední měsíc, předtím bylo vše v poho.

Od: luke237
Datum: 26.12.12 22:43
"Ztraci" se ty obrazky i z nejakych velkych serveru? Jestli to jsou nejake fanouskovske nebo stare stranky, tak je mozne, ze tam ty obrazky uz fyzicky nejsou a proto nema prohlizec co zobrazit.

Datum: 26.12.12 23:33

Nezobrazují se mo také, ale pouze někde - konkrétně Mimibazar. Po kosultaci s AVG jsem začal vypínat jednotlivé služby a stav se nezměnil. Dále mám nainstalován MALWAREBYTES ANTI-MALWARE, u tohoto programu jsem zrušil označení Blokování webových stránek a problém se vyřešil. Normálně mám blokaci aktivní a když je náhodou třeba, tak zruším aktivaci a je vše OK.

doplněno 26.12.12 23:35:

Nevím co máš nainstalováno, ale takto zdlouhavě se dopracuješ výsledku.

Datum: 27.12.12 13:42

Nezobrazují se na každé stránce... I na velkých... Jsou to i hlavní názvy stránek na které lze klikat...

Datum: 27.12.12 14:09

Otevři si Možnosti internetu a ujisti se, že máš zaškrtnutou zvýrazněnou položku:

doplněno 27.12.12 14:13:

V české verzi je to myslím karta "Upřesnit"

doplněno 27.12.12 20:25:

Nejlepší a nejjednodušší bude podle mne přejít na jiný prohlížeč.

Opera
Firefox
SRWare Iron (doporučuji radši ten než Google Chrome, Iron nešpehuj uživatele)

doplněno 27.12.12 21:05:

Ale aspoň bys zjistil, jestli blbne prohlížeč, nebo něco jiného.

Datum: 27.12.12 20:13

Tohle zaškrtnuté mám... A bohužel je to pořád stejné... Některé obrázky jsou normálně zobrazeny, ale některé ne...

doplněno 27.12.12 20:49:

Potřebuju vyřešit problém a ne přejít na jiný prohlížeč. V druhém PC jsou stejné windowsy a stejný prohlížeč a vše funguje, takže přejít na něco jiného pro mě není řešení.

Od: luke237
Datum: 28.12.12 01:24
Podivej se, jestli nemas nainstalovane nejake rozsireni (plugin), ktere muze blokovat pristup na nektere weby (typicky reklamy) nebo zobrazovani obrazku z nekterych serveru (typicky tech, z kterych se stahuji reklamni bannery). Je mozne, ze jsi si chtel zablokovat zobrazovani reklamy na Poradte a omylem jsi si zvolit "zakazat zobrazovani VSECH obrazku na Poradte.cz".

Datum: 27.12.12 20:32

Nide to nevidím napsané, tak se raději optám- co smazat offline prohlížeče? To je možnosti internetu, historie procházení- odstranit

Datum: 27.12.12 20:46

Tohle jsem provedl několikrát a bez úspěchu...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.