Outlook 2003 - stejné zprávy vícekrát

Od: ® odpovědí: 8 změna:
avatar milancukrar

Vážení a milí znalci počítaču.

Mám problém, nevím proč, ale můj Outlook mě stahuje stále poštu a již mám stejné zprávy dneska 4x. Jakmile nechám otevřen program, stahuje a stahuje.

Můj správce je mimo, a tak nevím co se stalo těm trpaslíkům co mě běhají v poči.

Díky za radu a pomoc, která musí být velice podrobná!

8 odpovědí na otázku

 

 


2x

zkuste použít opravný nástroj od microsoftu office.microsoft.com/...

doplněno 22.03.11 06:30:

... a nebo napoveda.seznam.cz/...


chroustíku, jelikož nejsem znalý zeptám se raději ještě jednou. Opravdu smazat oba soubory?

Outlook 2003 - stejné zprávy vícekrát

 


0x
Zdravim! Nejsu teto problematiky zas tak znaly, ale pokud mate pristup k emailu i pres webovske rozhrani (jako treba www.seznam.cz - netusim kde mate email) tak ten mejl smazte ze serveru (prilohy danyho mejlu, text apod. si samozrejme ulozte). Potom zase zkuste, jestli to Outlooka "odblokuje". Neni vylouceno, ze Vam ten email skutecne prisel nekolikrat.

bohužel, na servru ho musím nechat, každý email je tam jen jednou. Ale stahujete to jako že to nepozná, že ho už stáhnul.

Díky za snahu...

Pokud máte přístup k serveru tak potom si tento mejl přepošlete na jiný mejl kvůli zálohování a potom ho zkuste smáznout. Pokud nemáte přístup, tak potom musíte počkat na admina, který to vyřeší přímo na serveru. Kde máte e-mail - je to nějaká veřejná služba jako seznam.cz nebo volny.cz?

doplněno 22.03.11 00:26:

Třeba u Outlook Expres sem tento problém řešil tak, že sem vymazal nastavení účtu a potom jej znovu zadal - sice se stažená pošta potom stáne podruhé (každý e-mail tam máte duplicitně), ale na serveru se to nějak "pomlátilo" a začlo to fungovat. Ještě mě napadá - nemáte "přeteklou" schránku (nenaplnila se Vám schránka, čistíte ji formou mazat e-maily staší 30 dní apod.)? Není e-mail, který přijímáte nějaký nadstandardní velikosti?


vazi, mnohokrát děkuji za rady, ale

mám adresu ...volny.cz

"tento mejl přepošlete na jiný mejl kvůli zálohování a potom ho zkuste smáznout." to bych sice mohl, ale zdá se mi to komplikované, páč potřebujui to na volným, abych mohl chodit z tůzných počů.

nevím zdali je to chyba outlooku, nebo volný.

"že sem vymazal nastavení účtu" to nevím kde je a nevím jak na to.

"emáte "přeteklou" schránku", nemám, to jsem vyprázdnil před dovolenou, musím tam mít asi tři týdny poštu a mám asi 250MB (to snad stačí)

"Není e-mail, který přijímáte nějaký nadstandardní velikosti?" nevím co je nadstandard... ale asi to spraví čas...

včera jeden amail to stáhlo 11x

díky za snahu...

 


avatar milancukrar

nevím proč, ale dneska to funguje bez problému. Stačilo pohrozit skvělou poradnou a je klid. trpaslíci v poči se uklidnili.

doplněno 22.03.11 20:37:

Chroustíku, nevím ,nevím, ale já mám zapnutý stále outlook, a asi tři dny to trvalo, že se najednou zničho nic začala stahovat pošta třeba tři dny zpátky. Stáhlo to třeba 40 mailů. za hodinku opět a pak zse opět...

Ale stačilo pohrozit od Vás smazáním něčeho a je klid...

pamatuji,že se mi to kdysi stávalo a bylo to tím,že někde na cestě ze schránky do klienta (outlooku) byly stále výpadky v síti(netu).

Outlook začal stahovat balík zpráv a když to někde spadlo tak je po chvíli začal stahovat od začátku(celej balík) a pořád dokola.

Pak jsem zjistil že za tim vězí můj poskytovatel připojení (byl to u-fon) a ta jejich wifina stáls zs prd ale naštěstí už mam adsl od O2 a zatim vše o.k.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]