PC - samovolný restart

Od: odpovědí: 8 změna:

Dobrý den

Vím že se tady toho řešilo už hodně ohledně restartů tak věřím , že mi poradíte...

PC: Prescot 2,8 gh HT -netaktovaný

základovka - neo 2 - msi ( agp,ata,sata)( corecell)

grafika - ati 9600pro 128mb

paměti 1,5 gh ( 2x512 samsung, 2x no-name 256)

HDD Fungl nový-WD blue 500 gb

zdroj chieftec 350W

1. problém- nemohl jsem nainstalovat win xp sp3 - kdykoli v průběhu instalace restart - řešeno přes opravnu nainstalovali systém bez problémů. Nic jim to nedělalo.

2. Týden běžel pc bez problémů poté během stahování z netu a spuštění jakékoli jiné aplikace - restart , kontrola teplot - zátěž - 56 stupňů procesor, skříň chlazena dvěma větráky, a otevřena - bez efektu. Poté se interval mezi restarty zkracoval , teď už mi ani nenajede systém. Zkoušel jsem vyhodit paměti bez efektu ( jen ty no-name). teď už mi to blbne tak že pc nereaguje na vypnutí tlačítkem restart a pokud není v dvd rom cd/dvd nebo ji odpojím nenajede - jen problikává hdd ve stejném intervalu jako dvd rom.

Bootování 1. nic 2. HDD 3. dvd rom.Už fakt nevím co s tím, dnes zkusím vyfoukat všechny ventilátory, a vyměnit grafiku. Máte nějáký šikovný nápad? Odpovídá to snad indikaci nějákého viru nebo tak?

Díky za pomoc!

8 odpovědí na otázku

0x

Paměti zkus prostřídat, vadná nemusí být ta noname

0x

Začal bych trošku ze široka.

1. Předpokládám, že Váš OS Win XP je legální a updatovaný všemi důležitými aktuallizacemi do aktuálního stavu. Pokud ano, tak přejděte k bodu č. 2

2. Proveďtě kompletní sken aktulazivaným antivirovým programem, (používám ESET Smart)

Pak se ozvěte, jak to dopadlo a můžeme pokračovat dál.

Nevím zda je to legál, neinstaloval jsem jej já. Zjistím.

¨Scan neprovedu nedostanu se do OS a pokud ano do 5 min. restart, antivir to za tu dobu nestihne určitě projet ale zkusím to.

Pokud je to až tak vyhrocené, tak vyzkoušejte nabootovat do nouzového režimu, jestli se PC bude restartovat taky.

Ok. Dle mých informací systém není crackovaný. Nouzák zkusím, doufám , že není vytečený nějáký kondík na základovce. Taky mrknu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]