Program na prezentaci ze stránky?

Od: odpovědí: 4 změna:

Kluci.Nezná někdo program,Na zvětšení stránky z www-(jenom třeba kousek ze stránky)aby se pak ta zvětšenina mohla dát jako prezentace?(tapeta počítače)Přesně.Ze stránek regionálních novin jsou ukázky novorozenat.Chtěl bych jedno z nich vytáhnout a dát na plochu obrazovky.Když to provádim klasicky,tak se mi tam sice objeví,ale i s popiskou.A tu tam nechci.

Předem díky za radu.

4 odpovědi na otázku

0x

Sice nejsem kluk a dost možná nerozumím vašemu dotazu, ale co tu fotku prostě stáhnout (nebo použít print screen pokud nejde uložit) a v nějakém grsafickém programu ji oříznout. Třeba ve photoshopu. Nebo je spousta dalších programů na úpravu fotek.

nač ten kanón, nevím co myslí tím klasicky, ale ať si obrázek uloží a pak si v malování, součásti win, vyřízne co potřebuje nebo zamázne popisek, uloží a je to.

Tak jak to popisujete,tak jsem to udělal,ale jak jsem to chtěl uložit,zase se mi uložila celá stránka.A já bych chtěl jenom 1/3.

doplněno 20.03.11 21:59:

ještě jsem chtěl dodat,že to není fotka,ale stránka z internetu.

to je něco jako decinsky.denik.cz/...

tak to uložit nejde, pak uložení obrázku nahradit stiskem printscr a pak spustit malování a tam stisknout Ctrl V.

Ovšem obrázek na plochu z toho nebude, tak na plochu mobilu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]