Jak připojit mobilní telefon k notebooku

Od: ® odpovědí: 8 změna:

mám v mobilu poměrně dost fotografií a ctělbych ja přetáíhnout do notebooku.Koupil jsem kabel ale nevím jak dál.Kdyby to šlo nějak jednoduše mi poradit.Děkuji

8 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar miramira

obvykle při připojení Telefonu k PC kabelem na vás Windows vyjukne okno stejné jako tento počítač nebo nabídku ve které se zobrazí - otevřít pomocí průzkumník, průzkumník zobrazuje všechny datové složky v Telefonu. Pokud telefon připojujete poprvé možná to bude chtít heslo, ale přes kabel asi ne.

 


1x

Dobrý den.Prozraďte model mobilního telefonu.

lado, dnešní mládež nemá povětšinou stré telefony.Moje kamarádka má myslim Samsung s MP4 a Fot 8MPix a to studuje. Ten telefon umí všechno, vč. internetu. Já takový nemám, vy myslím taky ne. :D

Je mi to jasný, mám starou S65 a plně mi vyhovuje. Občas volání, občas SMS, ale hlavně, můžu si v ní číst knihy, mám tam běžně 70 - 100 knih a při jakémkoli cestování ideální. Ale taky se už rozhlížím po něčem novějším, protože jednu jsem utopil a druhá dosluhuje.

 


0x
avatar ladinpraha

Některé starší telefony, jako třeba i ten můj, potřebují speciální SW pro správu. Nejjednodušší je vyndat paměťovou kartu z telefonu a strčit ji do čtečky v PC.

 


0x
avatar kartaginec

No tu značku mobilu by tio chtělo. Třeba Samsung používá na kabel vlastní software(tuším Samsung PC Studio), který dodává s přístrojem, ale určitě se dá stáhnout. Paměťová karta je pohodlná cesta, ale musí ji ten telefon mít. Nemáte náhodou modrý zub? To by taky byla cesta schůdná. Nebo to jde poslat mailem, pokud ovšem tlefon tuto možnost podporuje, ale není to zadarmo.

bluetooth rozhodne nění pro stahování fotek účelné. Tychlost je někde kol.100kB/s a fotka má cca 1.5MB = 15sec 1 fotka. Přes kabel to jede 10X rychleji min. 1MB/s. Totot téma se zde opakuje často. Lze i vyhledávat.

No to je samozřejmě pravda, já jen že to jde. Ale když už má tazatel kabel,tak by bylo dobré ho použít.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]