Jak vrátit pc do originalniho nastaveni

Od: Datum: 15.03.11 18:35 odpovědí: 4 změna: 15.03.11 20:15

Dobrý den,jak moho pc vratit do originalniho nastaveni tedy bez souboru a bez cehokoliv co jsem instaloval...Tedy aby byl jako nový.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.03.11 18:45
avatar

Zformátovat HDD a provést novou čistou instalaci OS.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: georges*
Datum: 15.03.11 18:47

Format C

doplněno 15.03.11 18:48:

Pardon, Usama mě už předběhl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.03.11 19:19
avatar

Značkové počítače a notebooky mají na disku oddíl, ze kterého je možno systém obnovit do stavu, v jakém byl zakoupen. Někdy bývají k počítači dodány i DVD, které plní tutéž funkci.

Pokud se nejedná o značkový PC, obnoví se systém jeho novou instalací. Při té je též výhodné znovu naformátovat disk. Odstraní se tak veškeré soubory na diskovém oddílu, na který se operační systém instaluje. Poté budeš ještě muset nainstalovat chybějící ovladače a veškerý potřebný software.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 15.03.11 20:15
avatar

Ke svému počítači mám "recovery CD", které slouží právě k tomuto účelu. Je na něm základní systém pro nabootování a obraz systému ve stavu při koupi. Instalací tohoto CD se nahrají windows, nero, a další programy, které jsem zakoupil v počítači, i potřebné ovladače.

Bez potřebného původního SW vidím návrat do původního stavu dost nereálně. Musely by se odinstalovat programy i některé ovladače, smazat data, vyčistit registry, párkrát přepsat uvolněné místo na disku (kvůli ochraně dat), provést defragmentaci. A určitě jsem na něco důležitého zapomněl...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.