Jak zprovoznit tiskárnu po zaseknutí papíru

Od: Datum: 12.01.13 20:28 odpovědí: 4 změna: 12.01.13 23:51

při tisku mě tam vjel další papír,1jsem vyndal bez obtíží,,2 s menším odporem,od té doby tiskárna nejde,a na nic nereaguje,

signál z tiskárny ukazuje otevřít čelní víko,,ale nevím co tam mám hledat,manuál to dostatečně nepopisuje,Prosím o radu co s tím..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.13 21:08
Jaký je to přesně typ tiskárny? Vypnout ze sítě, chvíli počkat a pak ji znovu zapnout jste zkusil? Nemohlo se stát, že jste při tom druhém vyndavání poškodil nějaký spínač signalizující zavření kryt
Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.01.13 23:08

My máme tiskárnu Samsung SCX-4200 a když se zasekne papír, tak stačí otevřít a zavřít přední kryt. Tiskárna protočí válce a papír vyjede ven.

Datum: 12.01.13 23:39

Mě se to teď stalo u HP a kupuju novou. Než se s tím rozčilovat...

Od: hop®
Datum: 12.01.13 23:51

Jsou vyndané papíry celé? Pokud kousek chybí, půže být zaseklý pod čidlem kontroly papíru. Pokud nepomůže ani otevření a zavření krytu, případně vypnutí a zapnutí, tak uvažujte o nové, oprava by se asi nevyplatila, navíc problém se může opakovat...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.