Zvuk ntb

Od: Datum: 05.03.13 14:58 odpovědí: 2 změna: 05.03.13 17:59

prosim poradte pri hrani battlefield play4free mi hra spadla po konci kola asi 1 sekundu sem vydel vyslednou tabulku.

Potom se hra vypla a za 1min. zapla a blikalo okno neslo stim nic udelat pres spravce uloh tak sem ntb dlouhim podrzenim vypl.

Ntb se zap ale sel strašne zvuk chrceni nebo takovy meneni hlasu .

! chci vedetco to bilo!

ntb sem zas restartoval a snad to slape

(uz od zacatku mi nejde seznam.cz)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.03.13 17:04

"! chci vedetco to bilo!" - Tak to mi polib [víš co]. Mně tu nic rozkazovat nebudeš. Dotaz se nedá číst, co jsi měl z češtiny? Až to přepíšeš, aby se to dalo číst a vypadalo to slušně (žádné vykřičníky) a doplníš, jaký máš OS, pak ti poradím.

Ohodnoceno: 1x

Od: mara7
Datum: 05.03.13 17:59

Prosím poraďte při hráni battlefield play4free mi hra spadla po konci kola asi 1 sekundu sem vyděl výslednou tabulku.

Potom se hra vypnula a za 1min. zapal a blikalo okno neslo stým nic udělat pres správce úloh ,tak sem ntb dlouhým podržením vypl.

Ntb se zapl ale sel strašně zvuk chrčeni nebo takový měněni hlasu .

ntb sem zas restartoval a snad to slape

(už od začátku mi nejde seznam.cz)

Žužu se zeptat co s tím mohlo byt?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.