Automatické vyplňování emailu a hesla

Od: Datum: 04.02.11 15:12 odpovědí: 14 změna: 05.02.11 11:40

Zdravím rádce i rádkyně.*slunce*

Vypadá to že sem zase něco pohnojil, protože mi přestalo fungovat automatický vyplňování emailu při přihlašování na fejsbůk. když napíšu email ručně a kliknu na heslo tak to se automaticky doplní.

Jak si to můžu znovu nastavit? Používám Google Chrome.

Díky za rady.

Upozornění
Tato otázka je 6 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vosikac*
Datum: 04.02.11 15:52

Nebude to jen dočasné, protože si třeba použil program na vyčištění PC (Ccleaner ...atd.), nebo si třeba jen vyčistil historii prohlížeče?

Od: lujsŽ
Datum: 04.02.11 16:05

Když já bych spíš potřeboval poradit jak to mám znovu nastavit. Mám napsat email do označenýho rámečku nebo nějak jinak?

Od: vosikac*
Datum: 04.02.11 17:17

Já to vyplněné nemám a funguje mi to. To by mělo být pouze pro formuláře na netu, třeba když něco kupuješ a potvrzuješ objednávku.

Maximálně můžeš zkusit kliknout na pole "výchozí nastavení", aby se to vše, pokud si něco nastavil, vrátilo zpět do základního nastavení.

Datum: 04.02.11 17:21

Právě že když sem klikl na ikonu fejbůku tak mejl a heslo bylo vždycinky už vyplněný takže stačilo kliknout na přihlášení. Něco sem v kompu v poledne dělal a najednou už to tak nejde.

Datum: 04.02.11 16:10

Nebo něco tady?.?.?

Datum: 04.02.11 17:27

Ten první obrázek je na uložení dat pro vyplňování formulářů.

V tom druhém otevři záložku Osobní údaje, zatrhni Nabídnout uložení hesel. Přes řádek je tlačítko Manage saved passwords - klikni, jsou tam tvoje uložená hesla, můžeš si je zkontrolovat - nebo vymazat a začít znova.

Datum: 04.02.11 17:41

Nabídnout uložení hesel mám zatrhnutý žádný Manage saved passwords tam ale nemám.

Datum: 04.02.11 17:48

U tebe je to tedy kupodivu Zobrazit uložená hesla,

Datum: 04.02.11 17:52

to vím.

Datum: 04.02.11 18:53

Už jsem ti říkal - toto je na vyplňování formulářů a ne hesel.

Datum: 04.02.11 18:59

Tak mi prosím tě řekni kde najdu ,,Automatické vyplňování emailu a hesel" .

Datum: 04.02.11 19:08

To tam není. Pokud se někde přihlásíš - vyplníš login a heslo, prohlížeč se tě zeptá, zda chceš heslo uložit. Zatrhneš ano a je.
Nebo je přímo u vyplňování loginu a hesla zatržítko - trvale přihlásit, neodhlašovat, nebo něco v tom smyslu.

Od: bena*
Datum: 04.02.11 19:17

No, já bych to udělal takhle - stáhnul a nainstaloval bych si nejnovější verzi programu CCleaner (ke stažení > http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard). Pokud při instalaci Vám bude nabízen nějaký toolbar či jiný program, tak odmítněte. Program spustte a u Google Chrome všechno zaškrtněte (cookies, historie,...) a klikněte na Spustit čištění. Vše by se mělo smazat (nebojte se o své oblíbené,atp.). No a pak stačí spustit prolhížeč a otevřít třeba ten Facebook, tam zadat přihlašovací údaje a kliknout na Zapamatovat si a je to. Vše by mělo být jako dřív.

Datum: 05.02.11 11:40

Beno CCleaner sem odinstaloval a z vašeho odkazu znovu nainstaloval.

Nerozumí ale tomu jak mám udělat ,, Program spustte a u Google Chrome všechno zaškrtněte (cookies, historie,...) a klikněte na Spustit čištění. "?.?.?

doplněno 05.02.11 11:42:

Už vím sorry.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.