Změna asociace pythonských (*.py) souborů

Od: Datum: 03.02.11 12:47 odpovědí: 4 změna: 04.02.11 21:32

Dobrý den,

mám dotaz a prosím o jeho zodpovězení.

Nainstaloval jsem si Python.Nyní chci podle tohoto návodu : http://www.py.cz/InstalaceWindows změnit asociaci pythonských souborů.

Píše se tam :

,,Je třeba změnit asociaci pythonovských souborů, tedy souborů s příponou py. Třeba Tento počítač - Nástroje - Možnosti složky - Typy souborů - PY - Upřesnit - Open - Upravit a dodat (vložit) parametr -i:

tady_se_nachází_vaše_cestapython.exe -i "%1" %*

Pro jistotu ještě jednou: nic nemažete, jen přidáváte přibližně doprostřed -i, po obou stranách s mezerami."

Otevřel jsem si : Tento počítač - Nástroje - Možnosti složky - Typy souborů - PY - Upřesnit - Open - Upravit a dodat a teď tam je toto : "C:Documents and SettingsMůj loginpythonw.exe" "C:Documents and SettingsMůj loginLibidlelibidle.pyw" -e "%1"

U mě to vypadá trochu jinak než v tom návodu.Teď jsem z toho trochu zmatený.Nerad bych něco zkazil.Nějak si nejsem jistý,kam to -i: mám vložit? Mohl by mi,prosím,někdo zkopírovat tu cestu a vložit tam ten parametr?

Předem děkuji za odpověď. :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.11 13:11

Vlož jsem obrázek, co s tím máš za problém. Postup vložení parametru je popsán velmi dobře.

Ohodnoceno: 0x

Od: pepyk93*
Datum: 03.02.11 13:31
Obrázek bude asi k ničenu.
Já bych to upravil následovně,ale nejsem si jist :
"C:Documents and SettingsMůj loginpythonw.exe" -i "C:Documents and SettingsMůj loginLibidlelibidle.pyw" -e "%1"
Od: pepyk93*
Datum: 04.02.11 21:16

Pomůže mi,prosím,někdo?

Už jsem z toho zoufalý.Možná vypadám jako tupec,ale opravdu nevím...*hi**zed*

Nabízím dobrou odpověď. :)

doplněno 04.02.11 21:17:

Děkuji. :)

Datum: 04.02.11 21:32

Vždyť jde jen o vložení toho jednoho parametru. Co ti na tom nejde?

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.