Zvyseni Internetove rychlosti pres WiFi?

Od: Datum: 02.02.11 01:37 odpovědí: 1 změna: 02.02.11 11:12

Zdravim vsechny,

Muj dotaz je mozna hloupy ale jsem laik ovsem rychle se ucim :) Mam par dotazu a to ze vzhledem k pobytu v Asijskem state kde max. rychlost inetu je 256 Kbps ano ano ctete spravne stat je to Nepal, ovsem chystam se tam na delis dobu do 1 mista a moznost investice 7000 Euro za set satelitni anetny a modemu plus dalsich 7000 Euro mesicne za pripojeni 2Mbps/1Mbps nepripada u mne v uvahu tak jsem zjistil ze v sousedni Indii je moznost pronajmu linky a to s rychlosti az 32 Mbps kterou nasledne mam v planu provest vzduchem na misto ktere potrebuju to by snad nemnel byt probelm ne? Dalsi dotaz zda napr. mohu pronajmout vice linek samozremne tim musim pridat dalsi vysilac a tim vlastne zdvojnasobit rychlost pripoeni na vystupu nebo to je nesmysl? Diky vsem za odpovedi rady a myslenky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.02.11 11:12
Nejsem v tom taky odborník ale pokud si píšete o rady nebo myšlenky,tak jenom myšlenky.
Jestliže si pořídím další linku o rychlosti 256 Kbps,nezvýším tím rychlost.A úplně laické přirovnání-pokud spřáhnu auto s max.rychlostí 100km/hod s dalším stejným autem o stejné max rychlosti,zvýším tím sílu ale ne rychlost.Nepíši Vám tuto moji úvahu jako ironii.Je to jen moje myšlenka-myšlenka laika.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.