CD na pc pro interaktivní tabuli

Od: Datum: 01.02.11 21:24 odpovědí: 4 změna: 03.02.11 19:16

Dobrý den,

máme CD angličtiny z učebnice Success. Je zde CDm které je určeno pro interaktivní tabuli, nicméně mě na počítači nefunguje - zobrazí se prázdné okno. Nevíte, zda existuje nějaký program, který by umožnil CD využívat na PC?

Nevím, jestli jsem se správně vyjádřil a zda chápu svůj problém dobře. I tak bych Vám byl moc vděčný za radu. Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 6 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 02.02.11 13:12

No, většinou je potřeba mít nejnovější verzi Shockwave playeru (ke stažení zdarma zde → http://get.adobe.com/shockwave/otherversions/), internetového prohlížeče (Internet Explorer, ...), Flash Playeru (http://get.adobe.com/cz/flashplayer/otherversions/ - nezapomeňte odznačit možnost Je součást staženého souboru (nainstaluje Google Toolbar, který akorát zabírá, zatěžuje, zpomaluje internetový prohlížeč). Také je třeba většinou vyžadováno rozlišení obrazovky 1024×768, mít povolený Javascript v internetovém prohlížeči.

Od: robertota
Datum: 02.02.11 14:22

Děkuji za radu.

Stáhl jsem vše co jsem musel, i rozlišení jsem nastavil jak jste napsal. Nicméně stále program spustit nelze. Mimochodem se program nespouští v prohlížeči, ale samostatně.

Od: janek*
Datum: 03.02.11 15:08

Jakou koncovku mají soubory na CD?

Od: robertota
Datum: 03.02.11 19:16

Už mi to jede, stačilo si jen stáhnout SMART board software. :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.