Nouzový režim počítače

Od: Datum: 23.12.12 16:54 odpovědí: 3 změna: 23.12.12 20:28

Přibližně před půl rokem jsem zakoupil notebook Aspire a po celou dobu jsem s nim byl naprosto spokojen. Začátkem prosince však nešel nastartovat a později začal pracovat v nouzovém režimu, což je velmi nepříjemné,protože jsou omezeny funkce počítače. Všemožně se snažím odstanit nouzový režim, ale to se mi pořád nedaří. Počítač jsem koupil včetně Windows 7. Nyní se mně ozývá firma,že mám v počítači nepravý software Windows. To prostě nechápu,protože od zakoupení mám počítač doma a nikdo do jeho činnosti nezasahoval,takže vylučuji, že by se snad někdo pokoušel instalovat nový software. Budu velmi rád,když mně někdo poradí, co s tím.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.12.12 17:13
avatar

Od koho jsi to koupil?

F8 -> Poslední známá funkční konfigurace nejde?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ik
Datum: 23.12.12 18:01

Koupil jsem to od Alza.cz 7.5.2012. Snažil jsem se o spuštění v posledních funkčních konfiguracích, bez úspěšného výsledku. Jediný způsob,jak alespoň spustit počítač do nouzového režimu je po restartvání a kliknutí na F8,pak však jen jedna z nabídek mi umožní používat počítač v nouzovém režimu.

Od: jdukolem
Datum: 23.12.12 20:28

Obnovit system do původního továrního nastavení,v návodu je to určitě popsáno.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.