Shockwave Flash - plugin selhal

Od: Datum: 30.01.11 11:27 odpovědí: 5 změna: 30.01.11 16:58

Dobrý den,

občas se objeví při uveřejňování fotek na web - Nasledující plugin selhal :Shockwave Flash

Co dělat?

Díky svejk007


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 30.01.11 12:07

Jaký internetový prohlížeč používáte?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: svejk007*
Datum: 30.01.11 13:17

stává se to na google chrome i na mozille

Od: bena*
Datum: 30.01.11 14:41

Tak ten Shockwave Flash zkuste odinstalovat a znovu nainstalovat. Pokud by to dělalo nadále, zkuste Chrome i Firefox odinstalovat a znovu nainstalovat. Ještě se chci zeptat - dělá to neplechu i v Internet Exploreru 8? Zkuste použít Internet Explorer 8, třeba to pojede bez problému.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: svejk007*
Datum: 30.01.11 14:59

dělá to i Explorer 8

Od: bena*
Datum: 30.01.11 16:58

No, tak odinstalovat Shockwave Flash a znovu nainstalovat.

Můžete zkusit zkontrolovat počítač online programem Windows Live OneCare.

Jak zacházet s online progarmem Windows Live OneCare?
Online program Windows Live OneCare spustíte tak, že otevřete internetový prohlížeč Internet Explorer (nejlépe Internet Explorer verze 8 a vyšší) a zadáte do adresního řádku (kam píšete, kterou stránku chcete navštívit) tuto adresu pokud máte Windows XP › http://onecare.live.com/site/cs-cz/default.htm. Pokud ovšem máte Windows Vista nebo Windows 7 můžete spustit zvláští verzi online programu Windows Live OneCare určenou pro tyto systémy › http://onecare.live.com/site/cs-cz/center/whatsnew.htm
Udělejte rychlou kontrolu. Během této kontroly můžete dále s počítačem pracovat, nicméně doporučuji před spuštěním konroly zavřít všechny spuštěné programy, dočasně zakázat antivirový a antispywarový program a klidně pro jistotu i vytvořit nový bod obnovení v Obnovení systému.
Windows Live OneCare zkotroluje počítač na přítomnost malwaru (tj. viry, červi, trojští koňové, atd.), vyčistí disk od různých zbyečných souborů (nemusíte se vůbec bát o své, fotografie, hudbu, filmy a další dokumenty), defragmentuje disk a udělá celkovou optimalizaci počítače, čímž dojde k jeho zrychlení.
Pozn. Windows Live OneCare jde bezproblémově spustit v Internet Exploreru verze 6 a vyšších. Lze ho spustit i v internetovém prohlížeči Mozilla Firefox, ovšem do ni se musí nainstalovat jakýsi doplněk, aby Windows Live OneCare mohl být spuštěn. Ovšem někteří oživatelé si stěžovali, že pokud Windows Live Onecare spustili v Mozilla Firefoxu, tak pak se zasekl počítač, spadnula Mozilla Firefox a další neočekávané chyby. Tak raději Windows Live OnaCare spouštět v Internet Exploreru verze 8 nebo vyšších.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.