Nejde mi skype

Od: Datum: 23.12.12 10:56 odpovědí: 5 změna: 23.12.12 13:47

založila jsem sinový účet na skype ale nejde mi tam připojit kontakty,musím zaplatit poplatek nebo proč to nejde.pořád se mi tam objevuje selhalo připojení,ale internet je připojen,tak nevím...poradte

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.12.12 11:11

Žádný poplatek platit nemusíš. Přihlásit se můžeš bez problémů?

doplněno 23.12.12 11:27:

Zkus ten program přeinstalovat.

doplněno 23.12.12 13:48:

Nemáš Internet Explorer nastavený na "režim offline"? Zkus v něm otevřít následující odkazy:

http://apps.skype.com/home/

http://apps.skype.com/friendfinder/

Ohodnoceno: 4x

Od: lena36*
Datum: 23.12.12 11:18

tak proč mě to nejde...

Datum: 23.12.12 12:43

V přihlášení přes Skype bývá nejčastější chybou špatné zadání přihlašovacího jména nebo hesla (např. prohození velkých a malých písmen).

Přihlašujete-li se přímo na webu, může být problém v nastavení prohlížeče (povolení cookies, javascriptu, ...)

Jde-li o nový účet, může chvilku trvat, než se můžete poprvé přihlásit. (Potvrdila jste už registraci kliknutím na odkaz v potvrzovacím e-mailu?)

Zkuste nám problém popsat podrobněji, případně přesně opište, co Vám to píše.

Datum: 23.12.12 13:47

Z dotazu jsem pochopilm že s přihlášením problém není, ale že jí nejsou přidat nové kontakty.

Od: lujs®
Datum: 23.12.12 13:25

Možná se musíte se starým účtem nejdřív odhlásit.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.