Nemohu otevřít soubor knihovny

Od: Datum: 23.12.12 00:34 odpovědí: 4 změna: 23.12.12 07:34
Prosím o pomoc - již týden se nemohu dostat běžným kliknutím do souboru "knihovny" a pracovat tak s dokumenty nebo obrázky. Po klinkutí na ikonu souboru "knihovny" se totiž jak bývá zvykem obrazovka neotevře, ale jakoby "odletí" vpravo za hranici monitoru. Nicméně dole na liště se tváří jako "otevřené okno" - po najetí myší na ikonu "knihovny" se tato objeví jako miniatura, ale nedá se ji nijak zvětšit, ani jinak s ní pracovat. Jsem prakticky odříznuta od práce s fotkami nebo ve Wordu. Zhruba před týdnem se mi zdál PC pomalý a tak jsem jej projela AVG, ten detekoval dva rootkity jako skryté ovladáče, které doporučil odstranit a tak jsem je odstranila. Od té doby nemám přístup do souboru "knihovny" a na ploše se mi objevilo asi o 50% více ikon, které jsem tam určitě nepřidávala...máte s tím zkušenost, prosím poraďte. Jsem jen uživatel - laik. Děkuji Pavlína
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.12.12 01:15

Když na Knihovnu na liště kliknete pravým tlačítkem, není tam možnost maximalizovat, abyste si ji mohla zobrazit?

Jestli tomu správně rozumím, Knihovna vlastně jenom odkazuje na soubory, nejsou v ní fyzicky umístěny, takže k souborům fotek nebo dokumentů byste měla mít normálně přístup ze složek, kde jsou umístěny.

A ty nové ikony na ploše jsou jakého druhu (jsou to zástupci, nebo samotné soubory...)?

Ohodnoceno: 2x

Od: rv
Datum: 23.12.12 06:11

Nebo pravým tlačítkem na liště klepněte, vyberte "přesunout" a šipkami na klávesnici přesuňte.

Ohodnoceno: 0x

Od: paoliina*
Datum: 23.12.12 07:34

Mnohokrát děkuji! Vaše odpověď mi okamžitě pomohla a poté jsem zkusila i obě dvě ostatní. Vše mi bylo k něčemu užitečné. Dali jste mi všichni tři takový "vánoční dárek"! Děkuji. Pavlína

Od: juldab*
Datum: 23.12.12 01:18

Zkus změnit rozlišení monitoru. Restartovat a zase vrátit. Jinak pomůže bod obnovení.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.