Program na vypnutí pc

Od: Datum: 12.01.13 11:58 odpovědí: 4 změna: 13.01.13 13:07
avatar

Zdravím, scháním nějaký softík, který by automaticky po zapnutí pc odpočítal dvě hodiny a poté počítač vypnul. Ale s tím že by znovu šel zapnout třeba jen pod heslem nebo tak nějak. Jedná se mi o dceru, která prostě nedělá nic jiného než to že sedí 24 hodin denně u facebooku a nemůžu ji kontrolovat jelikož jsme se ženou v práci.

Děkuji za nápady. Kdyby byl free bylo by to ještě lepší.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.13 12:32
avatar

UnPowerItNow! + ve firewallu zakázat Facebook. Když zahesluješ účet ve Windows, už se tam holka nedostane ani po opětovném zapnutí. Ale budeš muset nějak zajistit, aby ten program nevypnula.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radekstyl
Datum: 12.01.13 12:54
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 15:17
avatar

Pokud je holka šikovná, tak se tam dostane i když se zahesluje účet. Zabezpečení Windows je opravdu mizerné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.13 13:07
avatar
Zkus dohodu - buď na tom bude maximálně x hodin denně nebo ti to na týden zablokuju. Hodně jednoduchých programů ti je schopno ukázat kolik hodin bylo připojení aktivní. Kdy sí holka nedá říct tak stačí přidat adresu facebooku do souboru hosts ve sloce systém32 windows. Pokud tam ta adresa je, tak nemá anci se z toho počítače na FB dostat a mezi mládeí není tolik odborníků kteří by to byli schopní odhalit. Myslím e po prvním týdnu sí u holka ráda dá stanovit hranice. Řeení je taky třeba soft Hlídací pes ale ten není zadarmo protoe je fakt dobrej. Ve zkuební verzi na měsíc která by ti moná stačila vyhazuje hláku POZOR V POČÍTAČI JE INSTALOVÁN SOFTWARE KTERÝ MŮE ZAZNAMENÁVAT VAE CITLIVÁ DATA která se dá ale po zakoupení licence deaktivovat. Co u je ale těká váha - Kromě sledování času a pouitých adres jde zapnout i jako keylogger take pak vidí i ve co psala.
doplněno 13.01.13 13:12: Jo zapoměl jsem jetě jednu jednoduchou záleitost. U i laciný routry mají funkci dětskýho hlídače. Pokud pouívá router tak se podívej do manuálu jestli to ten tvůj u taky neumí.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.