Google chrome - jak z něj odeslat odkaz

Od: Datum: 10.01.11 11:16 odpovědí: 8 změna: 29.09.14 20:12

Ahoj, Google chrome je snad rychlejší prohlížeč, ale hlavně nahoře zabere jen tenunkou lištu na rozdíl od Exploreru, kde je vrchní děsně široký pruh a pod ním se akorát objeví tlustý pás lišty s reklamou a ze stránky na notbuku tím pádem vidím snad 2 řádky a musím rolovat po každém načtení. Jenže tím pádem mi nějak chybějí ovladače v tom chrome! Jak odešlu třeba odkaz na stránku? to musím vždy kopírovat a otvírat poštu a vkládat do pošty? To přece ne? Díky všem za reakce.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.01.11 20:18
Ohodnoceno: 0x
 
Od: guru
Datum: 29.09.14 20:12

Díky jamaca, v kombinaci s The Bat! perfektní v Google Chrome!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hanher*
Datum: 10.01.11 20:24
Pokud chcete dále používat IE (což Vám jistojistě Beno schválí ), smažte v přidat, nebo odebrat programy různá rozšíření, a toolbary.
I Beno jistojistě rád pomůže:
Stáhneme si program HijackThis (například zde: http://go.trendmicro.com/free…ols/hijackthis/HiJackThis.exe nebo zde: http://www.hijackthis.de/downloads/HJTInstall.exe) a spustíme instalační program. Nyní proběhne instalace. Pak HijackThis spustíme a klikneme na Do a System scan and save Logfile. Nyní proběhne scan (test), který netrvá déle než 1 minutu
, většinou je hotový
za 20 vteřin. Po scanu (testu) se otevře Poznámkový blok. Obsah zkopírujeme a emailem odešleme na honza.bencik@hotmail.com nebo na freeware@okamzite.eu. Pak se na to mrknu.
Až pošlu výsledky
, tak otevřete HijackThis a kliknete na Do a System scan only. Po scanu zaškrtnete to, co Vám bylo řečeno ať fixnete. Až bude vše zaškrtané, tak klikněte dole na tlačítko Fix Checked.
doplněno 21.05.10 21:08:
Oprava
1. odkazu ke stžení HJT: http://go.trendmicro.com/free…ols/hijackthis/HiJackThis.exe
Ohodnoceno: 0x
 
Od: kato®
Datum: 10.01.11 21:01
avatar

A používáte záložky nahoře?"To malé modré plus".Tam si v jedné otevřete třeba email a na druhé okno s odkazem,který okopírujete a přepnete si na záložku s emailem a vložíte.A těch otevřených záložek si mějte kolik se vám tam vleze.

doplněno 10.01.11 21:06:

To rozšíření od @jamaca jsem zkusil jak vidno na obrázku a můžu říci,že jej odinstaluji.Páč to je de facto to samé,jen s tím rozdílem,že kliknu na obálku místo zkopírování.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bena*
Datum: 11.01.11 13:04

Dovolím si nesouhlasit, Internet Explorer 9 zabírá ještě méně prostoru a je i bezpečnější jak Chrome. A co se tká rychlosti, vše je v miniaturních měřítkách a Internet Exploreru 9 se v testech daří velmi dobrře (je rychlejší jak Firefox) a v některých i jak ostatní prohlížeče.

IE9 technologiecké DEMO 7 vyhrálo test rychlosti → http://www.zive.cz/clanky/je-…si/sc-3-a-154699/default.aspx

Sice jsou o tom údajně pochyby, ale to klasická reakce konkurence.

A tady vidíte, kolik který prohlížeč zabírá místa → http://www.zive.cz/clanky/int…at/sc-3-a-153827/default.aspx

Všimněte si, že IE9 nejméně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.11 13:46
avatar

Díky za reklamu na IE. V diskusích na Tvých odkazech jsem si docela početl. Za sebe můžu jen říci, že pro mě bude IE vždy už jen nástrojem ke stažení jiného prohlížeče.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 11.01.11 14:01
avatar

Dočetl jsem odkaz na článek Bena do konce a neodpustím si ocitovat konec článku:

Microsoftu se první krok povedl. Nebyl tak těžký, šlo pouze o srovnání tempa s konkurencí. V příštích měsících bude mít za úkol přesvědčit komunitu, že IE už nepatří do starého železa a umí v podstatě to samé co konkurence _ mnohdy i mnohem lépe (akcelerace a grafický výkon).

Takže IE srovnal tempo a počkáme až s něčím vynikne.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: bena*
Datum: 11.01.11 17:20

Nevím, ale Internet Explorer 9 například při jeho startu kontroluje doplňky, zda-li nesnižují výkon prohlížeče.

Internet Explorer díky jeho filtru SmartScreen (IE ho obsahuje od verze 8) má nejlepší antiphishingovou ochranu i ochranu proti malwaru, zvláště z Facebooku a jiných sociílních sítí. IE vyniká také velmi kvalitní ochranu před útoky zalžnými na skriptování mezi weby a clickjackingu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.