Problémy s ATI Catalyst

Od: Datum: 10.02.13 03:46 odpovědí: 2 změna: 10.02.13 11:12

Zdravím všechny.

Mám trošku starší :D ATI Radeon HD 4870. Jednou jsem špatně nastavil u taktování grafiky hodnotu a obraz se mi začal rozdělovat do divných barevných obdélníků a grafika přestala reagovat. Po zrušení Catalyst a nechání pouze ovladačů je všechno OK. Pokud ale opět nainstaluju Catalyst, problém se vrátí :( a nemůžu používat Nastavení Catalystu.

Má někdo nějakou radu na toto?

BTW, pokud se chci zbavit tohoto prolbému jsem nucen v nouzovém režimu smazat soubory, aby Catalyst nenaběhl.

Předem děkuji za náměty a rady.

P.S. Nehodlám tahat nové widle =)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 10.02.13 09:37

Zkus Catalyst odinstalovat pomocí RevoUninstaller ( http://www.revouninstaller.com/ ) - maže i ´zbytky´, které (od)instalátory opomíjí, pak odinstalovat ovladače (také lze přes Revo, ale i přes Správce zařízení) a poté vše nainstalovat znovu.

Ohodnoceno: 0x

Od: olinlitomericko
Datum: 10.02.13 11:12

...čéče, osobně kdybych neměl čas a chuť se s tím zdržovat- vyměnil bych widle od začátku, páč mě nebaví, když něco nejde a kolikrát je to rychlejší, protože se ty nastavení ukládaj všude možně i ve Windowidlích... No snad ti někdo něco poradí chytřejšího, než se se znovuinstalací zabejvat celej den. Přeju úspěch...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.