Prázdné maily odeslané údajně z mé adresy

Od: Datum: 07.11.12 21:48 odpovědí: 5 změna: 08.11.12 05:18

Prosím o radu. Dostala jsem informaci od známého, že na jeho mail došlo větší množství prázdných mailů odeslaných z mé adresy (Seznam). Nic takového jsem mu neposílala, ani se mi to neobjevilo v Odeslané poště. Existuje pro to nějaké vysvětlení? Resp. dal by se sehnat nějaký "důkaz" o tom, že jsem nic neposílala, který bych mu mohla přeposlat? Připadám si jako magor, který někoho obtěžuje. Je to pro mě nepříjemná situace a budu moc ráda, pokud mi někdo poradí, jak z toho ven. Díky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ou
Datum: 07.11.12 22:05

Znam program, kde date z jakeho mailu na jaky co poslat. Posle se do pod hlavickou vaseho mailu, ikdyz ste nic neposlala.

Datum: 07.11.12 22:09

Ale tazatelka se ptá, jak dotyčnému "dokázat", že mu nic takového neposlala. Proto se zkuste obrátit na technickou podporu Seznamu, měli by dohledat pohyb na vašem účtě. Stránky TP zde

doplněno 07.11.12 22:10:

*tazatelka se i ptá

Od: manu*
Datum: 07.11.12 22:26

Díky, to už jsem zkoušela. Bohužel se mi nepodařilo připojit. Ještě to zkusím zítra.

Datum: 07.11.12 22:51

Musíte přes den, v noci nepracují.

Datum: 08.11.12 05:18

Obecně: Je mnohem těžší prokázat, že člověk něco neudělal, než opak (pro to co neudělal zpravidla neexistuje nic, co by tvrzení podpořilo).

Kde všude jste se s tímto e-mailem zaregistrovala? Někdy e-maily rozesílají spamoví roboti, kteří si e-maily příjemců i odesilatelů vyhledají v internetu.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.