Internetové připojení Smart televize k WiFi

Od: Datum: 20.12.12 14:18 odpovědí: 2 změna: 20.12.12 17:13

Dobrý den,potřebovala bych poradit. Koupili jsme Smart televizi Samsung a doma ji napojili na síť přes Wifi kabelem,kde máme připojen i počítač. Ale připojením televize se nám velmi zpomalil internet na počítači. Čím to může být? Internet máme od UPC s rychlostí 10Mb/s.Děkuji za radu


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.12 15:20

Dobrý den... trochu si odporujete... Připojil jste ji přes kabel, nebo přes wifi (tedy bez kabelu)? Vezmu-li v úvahu základní výbavu TV Samsung, tak jste ji připojil kabelem.

Internet se Vám zpomalil, protože se o jedno internetové připojení dělí dvě zařízení, tzn. že každé z nich teoreticky zabírá polovinu rychlosti připojení.

Máte ji připojenou přes router? Pokud ano a jste jeho správce (znáte heslo a můžete ho nastavit), můžete si zpravidla nastavit, které zařízení má prioritu a zabírá jakou šířku pásma internetu.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: happykime*
Datum: 20.12.12 17:13

Pokud přes tu Smart TV netaháte z netu přímo filmy z top fun a podobných p*čovin (exitstují alternativy) tak nevěřim nějakému extrémnímu zatížení sítě. Mimochodem jestli máte 10mb/s od UPC, tak vás asi berou na hůl to snad už dnes ani nenabízí UPC. Asi tak.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.