Využití Procesoru spěchá

Od: Datum: 18.12.12 16:31 odpovědí: 4 změna: 18.12.12 19:27

Ahoj lidi.. Mám tady problém... Teď z ničeho nic se mi v PC spouští proces ecm_W2.exe .. Co to prosímvás je? Tento proces mi vyčerpá celý procesor, a PC se začne zasekávat... Prosím poraďte jak to odstranit... Díky ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 18.12.12 16:54

Zkus proces ve Správci úloh Ukončit...

Co se dělo na počítači poté, co ještě normálně fungoval? - (od)instalace SW či HW?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.12.12 17:54

Po odstranění se za pár minut znovu oběví, a pc se začne sekat znovu

Datum: 18.12.12 16:55

vypadá to na nějakou součást CoD MW2. Zkus to v PC najít a uploadnout sem, co vyhodí různé antivirové/antispywarové testy https://www.virustotal.com/ ;)

doplněno 18.12.12 19:35:

krásný virus *smich* potom nainstalovat antivir a nechat projet počítač a všechny viry smazat. Pokud se po smazání znovu objevuje, má někde "matku", kterou to bude chtít odstranit taky, to by běžný antivir měl zvládnout. Postačí i online verze ESET Online Scanner ;)

doplněno 18.12.12 19:42:

já jedu taky bez antiviru, už několik let *smich* jednou měsíčně udělám údržbu (pročičtění, degragmentace, projetí právě tím ESET Online Scannerem) a pořád je to bez problému, tak antivir neřeším :)

doplněno 18.12.12 19:42:

překlep - defragmentace

Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.12.12 19:27

hodil jsem tam přímo ten proces... https://www.virustotal.com/fi…2b77f09853844381615/analysis/

Doufám, že mi s tím pomůžete ;)

doplněno 18.12.12 19:39:

TJN... Teď jsem vypáčil z bratra, že nebyl schopen na PC Antivirus nahrát.. Stáhl jsem Avast, a už to blokuje :D Jejda... mě z něj jednou šibne :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.