Google lišta

Od: Datum: 16.12.12 18:35 odpovědí: 6 změna: 16.12.12 21:54

Před časem se mi změnil vzhled stránky google.cz - místo bočního panelu nabídek je zde vodorovná lišta. Ta je úplně nanic, protože je v ní většina položek stejná jako na horní černé liště (internet, obrázky, mapy , videa). Když si chci třeba zobrazit pouze stránky psané česky, tak musím kliknou nejdříve na Vyhledávací nástroje, Prohledat web, Stránky pouze česky - čili musím kliknout 3x. Dřív to šlo na jedno kliknutí. Celkem mě to štvě, jde to nějak vrátit zpět? Na notebooku se mi vše zobrazuje jako dřív (možná to bude tím, že jsem už dlouho neaktualizoval prohlížeč). V PC mám teď FF 17.0.

doplněno 16.12.12 18:55:

odkaz na screenshot: http://2i.cz/2i/i/50ce18cf/06…17c62cffb3bf/977fe3c91a.f.jpg

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: stribrnak*
Datum: 16.12.12 18:48

zkus sem vložit obrázek

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.12.12 19:03
V Možnostiastavení. . máš určitě tlačítka a lišty tam stačí zrušit google toilbar.
doplněno 16.12.12 19:30: Koukám že jsem si to blbě přečet. Že nešlo o lištu ale přímo o stránku gúglu. Tak to ani netuším že by tam firma dělala nějaké změny. Používám na vyhledávání jen okýnko v rohu prohlížeče na stránky google nechodím.

Datum: 16.12.12 19:09

tohle je něco jiného, to není žádný toolbar v prohlížeči, to liště přímo na stránce googlu. Jako byly možnosti vyhledávání ve sloupci vlevo, tak je to teď přístupní mnohem hůře v liště nahoře.

Taky to tak mám a ani jsem nepřemýšlel nad tím, že by to snad šlo nějak vrátit zpátky. Ale je to teda velká změna k horšímu.

Ohodnoceno: 1x

Od: astar*
Datum: 16.12.12 19:09

Nemyslím google toolbar, myslím lištu (nabídku) co je nad seznamem výsledků - Internet, Obrázky, Mapy, atd.

doplněno 16.12.12 19:10:

@mikihans byl rychlejší.

Datum: 16.12.12 19:50

Je to nějaký nový google uprgrade. Prý je to tak přehlednější (což si osobně zatím nemyslím). Je to jeden z prvních kroků, ještě budou rušit iGoogle, což je pěkně na prd.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.12.12 21:54

Na YouTube se lze vrátit se starému vzhledu otevřením webové konzole prohlížeče a zadáním "document.cookie="VISITOR_INFO1_LIVE=qDpUsBNO0FY; expires=Thu, 2 Aug 2020 20:47:11 UTC", možná by to u Googlu mohlo jít nějak podobně (tento příkaz nefunguje)...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.