Jakou DVD vypalovačku?

Od: Datum: 16.12.12 13:45 odpovědí: 4 změna: 16.12.12 19:39

Dobrý den, chtěl bych si koupit novou DVD vypalovačku. Ta původní je už 5let stará a ikdyž ji vyčistím, pořád má problém se čtením CD A DVD. Narazil jsem však na problém. Moje vypalovačka má ATA rozhraní. Koukal jsem na stránky ALZA.cz a tam prodávají jen se SATA rozhraním. Co s tím?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: brunclik*
Datum: 16.12.12 15:03

Jednu jsem našel tady. Je sice SATA, ale je k ní přidaný adaptér na PATA. Ony se už špatně shánějí, tak možnosti jsou: bazar, SATA+redukce nebo externí vypalovačka.

http://www.czc.cz/lite-on-ihas120-cerna-bulk_2/119865/produkt?q-c-0-f_60733691=sDVD+vypalova%C4%8Dka&q-category-id=8v3ps3kar0jao9ads4dbodo0re&q-c-1-f_2025079=sPATA

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.12.12 15:19

Ty nemáš na desce řadič SATA?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.12.12 18:01

526Kč za DVD vypalovačku. Proč si radši nekoupíš nějaký větší pevný disk. CD/DVD mechaniku jsem snad naposled použil v roce 2007, protože všechno mám na discích a taky všechno seženu na Internetu Dneska je machanika uplná zbytečnost.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.12.12 19:39

To co mi radíte mě připadá jako pěkná blbost. Já mám sice mám externí pevný disk o velikosti 1 TB, ale zároveň mám stovky CD a DVD, na kterých mám hudbu, filmy atd. Zároveň mám originální nosiče, na kterých jsou uloženy programy, které potřebuji ke své práci. Bez mechaniky bych je už nikdy nepřehrál...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.